بیمه پارسیان؛ تکیه‌گاهی ایمن و آرامش بخش

شرکت بیمه پارسیان با تولید بیش از ۴۸.۰۰۰ میلیارد ریال حق بیمه با ارائه خدمات متنوع و طرح‌های مختلف بیمه‌ای برای استفاده تمامی اقشار در سطوح متفاوت جامعه توانسته این پوشش‌ها را به عنوان یکی از موضوعات مهم تبدیل نقدینگی به سرمایه قابل اطمینان و بدون ریسک تبدیل کند که در شرایط اقتصادی حاکم بر کشور اجتناب‌ناپذیر است.
بیمه پارسیان؛ تکیه‌گاهی ایمن و آرامش بخش
دیگران چه می خوانند:

 به گزارش اختصاصی رصد بورس، شرکت بیمه پارسیان به عنوان یک تکیه‌گاه آرامش‌بخش برای مشتریانی محسوب می‌شود که خواهان آینده‌ای با کمترین دغدغه و نگرانی هستند. طرح‌ها و پوشش‌های بیمه‌ای ارائه شده توسط این شرکت به گونه‌ای است که مشتریان «پارسیان» بیمه‌نامه ها را با اطمینان‌خاطر و ایمنی بالا خریداری می‌نمایند. این موضوع کسب رضایت را می‌توان در تولید بیش از 48هزار میلیارد ریال حق بیمه پارسیان">بیمه پارسیان به وضوح مشاهده نمود. 
 
پیدا کردن جایگاه در سبد اقتصادی کشور پاشنه آشیل صنعت  بیمه به نظر می رسد و ایجاد جذابیت و تمایز می تواند گره گشای این صنعت به ویژه در بخش خصوصی باشد. معرفی محصولات جدید در کنار انتفاع حاصل از فروش برای شرکت های بیمه ای در میزان اطمینان خاطری که برای بیمه گذاران در آینده فراهم می آورد که این مهم به خوبی در شرکت بیمه پارسیان به ثمر نشسته است. 
 
بر اساس گزارش دفتر برنامه‌ریزی و امور فنیِ معاونت طرح و توسعه بیمه‌مرکزی، صنعت بیمه در هشت ماهه اول امسال با 109.8 هزار میلیارد تومان حق بیمه تولیدی و 53.9 هزار ميليارد تومان خسارت پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب در حدود 57.8 و 55.3  درصد افزایش یافته است. در بررسی سهم شرکت‌های بیمه در بازار، شرکت پارسیان با 3.7 درصد از حق بیمه تولیدی بازار را به خود اختصاص داده است.  
 
شرکت بیمه پارسیان گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به پایان آذرماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن، این شرکت بیمه ای در 9 ماهه بیش از 48.068 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است. 
 
گزارش منتشرشده از سوی پارسیان روی سامانه کدال، خسارت پرداختی این شرکت را نیز در 9 ماهه، رقمی بالغ بر 29.922 میلیارد ریال نشان می دهد. در عین حال، شرکت 12.000 میلیارد ریالی بیمه پارسیان، در یک ماهه آذر 1401 نزدیک به 7.079 میلیارد ریال بیمه نامه فروخته و بیش از 4.885 میلیارد ریال نیز به بیمه گزاران خود خسارت داده است. 
 
بر اساس این گزارش، در بین رشته های بیمه ای، ثالث اجباری بیشترین حق بیمه را برای شرکت بیمه پارسیان با رقمی حدود 18.770 میلیارد ریال ساخته که 39 درصد کل پورتفوی این شرکت در سه فصل اول سال محسوب می شود. رشته درمان هم با اختصاص 19 درصد حق بیمه های تولیدی پارسیان با رقمی بیش از 8.921 میلیارد ریال، در رده دوم رشته های حق بیمه ساز این شرکت قرار گرفته و رشته بدنه اتومبیل نیز با تولید 9 درصد حق بیمه ها، رقمی بالغ بر 4.270 میلیارد ریال برای این شرکت بیمه ای، حق بیمه به ارمغان آورده است. 
 
در بخش خسارت های پرداختی نیز در 9 ماهه، رشته درمان با اختصاص 39 درصد خسارت ها معادل بیش از 11.527 میلیارد ریال در رده نخست قرار گرفته و ثالث اجباری همه با اختصاص 34 درصد خسارت ها با رقمی بیش از 10.066 میلیارد ریال در رده دوم ایستاده است. 
 
گزارش بیمه پارسیان نشان می دهد که رشته های زندگی متشکل از اندوخته دار و غیراندوخته دار در مجموع 8 درصد حق بیمه های تولیدی و 5 درصد خسارت های پرداختی را از آن خود کرده اند. 
 
بیمه پارسیان از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه امسال چهار هزار و 807 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و در مقابل دو هزار و992 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز عملیاتی مثبتی یک هزار و 815 میلیارد تومان بود. 
 
برنامه‌های بیمه پارسیان در راستای توسعه خدمات با تکیه بر تحول دیجیتال و محصولات هوشمند در زنجیره ارزش خدمات بیمه‌ای و برای رفاه حال بیمه گزاران قرار گرفته است و در این راستا، اپلیکیشن چتر همراه پارسیان را راه‌اندازی کرد. کلیه خدماتی که در چتر همراه پارسیان تعبیه شده براساس سهولت در دریافت خدمات بیمه‌ای برای بیمه‌گزاران طراحی شده و تمامی خدمات بدون مراجعه حضوری به مراکز بیمه ای میسر است. 
 
چتر همراه پارسیان علاوه بر سهولت کاربری از سرعت و انعطاف خوبی برخوردار است و کلیه خدمات مورد نیاز در حوزه بیمه اعم از صدور و تمدید بیمه نامه، اعلام خسارت و بازدید اولیه خودرو، مشاهده تمامی بیمه نامه های جاری و گذشته به صورت یکجا و رویت وضعیت آن و... را در بر می‌گیرد. 
 
گفتنی است؛ شرکت بیمه پارسیان در فعالیت‌های مبتنی بر مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقداماتی را به انجام رسانیده که بر این اساس و در جهت فعالیت خداپسندانه و مسئولیت اجتماعی در مناطق محروم کشور، ششمین مدرسه بیمه پارسیان در روستای تپرقو واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

بیمه پارسیان؛ تکیه‌گاهی ایمن و آرامش بخش

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟