• تشریح مهمترین اقدامات بانک صادرات ایران در اقتصاد دیجیتال

  تشریح مهمترین اقدامات بانک صادرات ایران در اقتصاد دیجیتال

  عضو اجرائی هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در «همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقللاب صنعتی چهارم» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تشریح مهمترین دغدغه‌ها و راهبردهای نظام بانکی در سند نظام اقتصاد دیجیتال ایران پرداخت.

 • امکانات سپرده قرض‌الحسنه جاری بانک ایران زمین

  امکانات سپرده قرض‌الحسنه جاری بانک ایران زمین

  سپرده قرض الحسنه جاری بانک ایران زمین از مزایای مهمی در مبادلات پولی و بازرگانی برخوردار است. این سپرده امکاناتی مانند برداشت از حساب با استفاده از کارت، دریافت خدمات از طریق درگاه‌های غیرحضوری (اینترنت، تلفن همراه و تلفن بانک) و واریز حقوق کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها را فراهم می‌کند.

 • اعلام قابلیت های جدید در بروزسانی نسخه جدید همراه بانک پارسیان

  اعلام قابلیت های جدید در بروزسانی نسخه جدید همراه بانک پارسیان

  بانک پارسیان به منظور تسهیل دسترسی کاربران با افزودن قابلیت‌های جدید به همراه بانک، خدمات غیرحضوری این سامانه را توسعه داد.

 • «انتقال وجه هوشمند» خدمت جدید اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی

  «انتقال وجه هوشمند» خدمت جدید اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی

  بانک کشاورزی خدمت جدید و کاربردی «انتقال وجه هوشمند» در «اپلیکیشن باران» را معرفی کرد.

 • چکنو بانک صادرات ایران واگذار کنید تسهیلات خرید دین دریافت کنید

  چکنو بانک صادرات ایران واگذار کنید تسهیلات خرید دین دریافت کنید

  استفاده از «چکنو» بانک صادرات ایران برای دریافت تسهیلات خرید دین عملیاتی شده و صاحبان کسب و کار می‌توانند برای بهره‌مندی از این تسهیلات از چکنو‌های واگذاری خود استفاده کنند.

 • برندگان آخرین مرحله قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت مشخص شدند

  برندگان آخرین مرحله قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت مشخص شدند

  قرعه‌کشی دور هشتم (آخرین دوره) جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار و در جریان آن 10 کارت طلایی یک میلیارد ریالی و 37 جایزه 250 میلیون ریالی دیگر به شرکت‌کنندگان در این جشنواره تعلق گرفت.

 • نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال 1403 سه درصد تعیین شد

  نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال 1403 سه درصد تعیین شد

  نرخ حق‌الوکاله بکارگیری سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار بانک سپه در سال مالی 1403 سه درصد تعیین شد.

 • تشریح مباحث حقوقی تامین مالی در صنعت پتروشیمی در پنل بانک صادرات ایران

  تشریح مباحث حقوقی تامین مالی در صنعت پتروشیمی در پنل بانک صادرات ایران

  چالش‌های حقوقی و مالی در عرصه داخلی و بین‌المللی تأمین مالی صنعت پتروشیمی و راهبردهای بانک صادرات ایران در مقابله با اثرات تحریمی در نشست تخصصی این بانک با عنوان «تأمین مالی ارزی شرکت‌های صنعت پتروشیمی، پالایش، پتروپالایش و مباحث حقوقی این شرکت‌ها» همزمان با برگزاری «نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌ پتروکم» توسط مشاور بانک‌مرکزی و معاون بین‌الملل بانک صادرات ایران تشریح و تبیین شد و همزمان عضو هیئت‌‌مدیره این بانک، ضمن بیان راهبردها و قابلیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای بانک صادرات ایران، برای ارائه بهترین راه حل ها در تأمین مالی صنعت پتروشیمی به فعالان این صنعت، اعلام آمادگی کرد.

 • افزایش سرمایه ۱۳۹ درصدی

  افزایش سرمایه ۱۳۹ درصدی

  مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه میهن صبح امروز چهارشنبه 25 بهمن 1402 با حضور 71 درصدی سهامداران برگزار شد.

 • آغاز نخستین همایش و نمایشگاه «ایران پتروکم» با حمایت بانک صادرات ایران

  آغاز نخستین همایش و نمایشگاه «ایران پتروکم» با حمایت بانک صادرات ایران

  نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران پتروکم (Iranpetrochem) با حمایت بانک صادرات ایران در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

 • بانک صادرات ایران با هلدینگ خلیج فارس تفاهم‌نامه توسعه همکاری امضا کرد

  بانک صادرات ایران با هلدینگ خلیج فارس تفاهم‌نامه توسعه همکاری امضا کرد

  همزمان با برگزاری نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم، تفاهم‌نامه توسعه همکاری بانک صادرات ایران و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، به امضای محسن سیفی مدیرعامل و یاسر مرادی عضو اجرائی هیئت‌مدیره این بانک و عبدالعلی علی‌عسگری مدیر عامل این هلدینگ رسید.

 • مدیرعامل بانک سپه فرا رسیدن روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت

  مدیرعامل بانک سپه فرا رسیدن روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت

  دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه با صدور پیامی فرا رسیدن روز پاسدار، روز جانباز و میلاد امام سجاد(ع) را تبریک و تهنیت گفت.

 • زنجیره کامل خدمات در کارت مجازی ایران زمین

  زنجیره کامل خدمات در کارت مجازی ایران زمین

  بانک ایران زمین، به منظور پیشبرد توسعه فعالیت تحول دیجیتال در بانکداری الکترونیک برای مشتریان خود، خدمت کارت مجازی را به زنجیره‌ی عمل معرفی کرده است. این بانک از روش‌های نوین برای ارائه خدمات مالی، با بررسی نیازهای مشتریان و شناسایی خلا در بازاریابی خود، بهره می‌برد.

 • بانک صادرات ایران با همکاری دانشگاه صنعتی امیر کبیر «آکادمی بانکداری هوشمند» تأسیس می‌کند

  بانک صادرات ایران با همکاری دانشگاه صنعتی امیر کبیر «آکادمی بانکداری هوشمند» تأسیس می‌کند

  همزمان با امضای تفاهم‌نامه بانک صادرات ایران با دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاونت فناوری اطلاعات و اداره کل هوشمندسازی و نوآوری این بانک نیز با پارک علم و فناوری این دانشگاه تفاهم‌نامه تأسیس آکادمی بانکداری هوشمند امضا کرد.

 • بورس تحصیلی دانشجویان نخبه توسط بانک صادرات ایران

  بورس تحصیلی دانشجویان نخبه توسط بانک صادرات ایران

  عضو اجرایی هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در مراسم امضای تفاهم‌نامه بین بانک و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از بورس تحصیلی دانشجویان نخبه خبر داد.

 • معارفه سرپرست مدیریت بیمه های باربری،هواپیما و کشتی بیمه آرمان

  معارفه سرپرست مدیریت بیمه های باربری،هواپیما و کشتی بیمه آرمان

  سرپرست مدیریت بیمه های باربری،هواپیما و کشتی بیمه آرمان منصوب شد.

 • انتشار تمام بخشنامه‌ها و مقررات تأمین‌اجتماعی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان

  انتشار تمام بخشنامه‌ها و مقررات تأمین‌اجتماعی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان

  عمران نعیمی مدیرکل امور حقوقی و قوانین سازمان تأمین‌اجتماعی به‌مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل‌وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب مردم ایران اسلامی، در تشریح دستاوردهای حوزه حقوقی و قوانین این سازمان در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ویژه در دوره دولت مردمی سیزدهم گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی به‌دلیل تنوع و گستردگی خدمات و تعهدات خود و تعداد بالای جامعه هدف تحت پوشش که قریب به 80 شاغلان کل کشور و مجموعاً بیش از 47 میلیون بیمه‌شده و مستمری‌بگیر اصلی و تبعی را در بر می‌گیرد همواره سعی در حفظ و تکریم حقوق ذی‌نفعان و جلب رضایت ایشان به‌عنوان شرکای اجتماعی خود داشته و دارد و رعایت مرّ قوانین و مقررات، مهم‌ترین راهکار در جهت رسیدن به این هدف است. در مسیر تحقق این هدف؛ انتشار و دسترسی آزاد همه مخاطبان و ذی‌نفعان به بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های این سازمان مورد توجه خاص قرار دارد که در این خصوص کلیه بخشنامه‌های سازمان که حقوق یا تکالیفی را برای مردم مقرر داشته‌اند، در پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی سازمان تأمین‌اجتماعی به نشانی www.tamin.ir ذیل "سامانه شفافیت" و با عنوان "دسترسی آزاد به بخشنامه‌ها" درج و منتشر می‌شوند. علاوه بر این، کلیه بخشنامه‌های جامع و تنقیحی سازمان تأمین‌اجتماعی در "پایگاه ملی اطلاع‌رسانی قوانین و مقررات کشور" وابسته به نهاد ریاست‌جمهوری به نشانی www.dotic.ir در دسترس همه علاقمندان قرار گرفته‌اند.

 • رئیس کل بیمه مرکزی جایگاه نخست بیمه آسیا در فهرست صد شرکت برتر کشور را تبریک گفت

  رئیس کل بیمه مرکزی جایگاه نخست بیمه آسیا در فهرست صد شرکت برتر کشور را تبریک گفت

  رئیس کل بیمه مرکزی کسب رتبه نخست بیمه آسیا در بیست و ششمین رتبه بندی صد شرکت برتر کشور را به مدیر عامل این شرکت تبریک گفت.

 • طرح توسعه شركت لپان بافت به بهره داری رسید

  طرح توسعه شركت لپان بافت به بهره داری رسید

  طرح توسعه خط POY (نخ پلی استر نیمه آرایش یافته) و تکسچر ایزینگ شرکت لپان بافت با حضور استاندار، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان مجلس و سایر مسؤلان استانی روز یکشنبه پانزدهم بهمن ماه در استان زنجان به بهره برداری رسید.

 • توسعه پوشش بیمه‌اجتماعی به کارگران ساختمانی و رانندگان پس از پیروزی انقلاب اسلامی

  توسعه پوشش بیمه‌اجتماعی به کارگران ساختمانی و رانندگان پس از پیروزی انقلاب اسلامی

  بشیر عمرانی مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین‌اجتماعی به‌مناسبت دهه مبارک فجر و در آستانه چهل‌وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در تشریح دستاوردهای این اداره‌کل در دولت مردمی سیزدهم با اشاره به این‌که در حال حاضر، حدود 700 هزار نفر از شاغلان مشاغل ساختمانی تحت پوشش تأمین‌اجتماعی قرار دارند و از خدمات این سازمان استفاده می‌کنند، گفت: بیمه تأمین‌اجتماعی کارگران ساختمانی یکی از اقدامات ارزشمندی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گرفت. اگرچه براساس قانون مصوب سال 1352 این گروه از کارگران، در برابر حوادث و سوانح ناشی از کار تحت پوشش حمایتی تأمین‌اجتماعی بودند، اما از آنجا که این حمایت تنها مربوط به حوادث و سوانح ناشی از کار بود و بازنشستگی کارگران ساختمانی و سایر حمایت‌های مربوطه در آن پیش‌بینی نشده بود، در سال 1386 و به‌موجب قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی مقرر شد کارگران شاغل در کارهای ساختمانی اعم از ایجاد یا توسعه ساختمان‌، تجدید بنا، تعمیرات اساسی و یا تخریب مربوط به ساختمان نزد سازمان تأمین‌اجتماعی بیمه شوند. تعهدات این بیمه برخلاف قانون قبلی که تنها منحصر به حوادث ناشی از کار بود، به حوادث و بیماری‌ها، غرامت دستمزد، ازکارافتادگی، بازنشستگی و فوت افزایش یافت.