معرفی برندگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

برگزیدگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی معرفی و با اهدای تندیس‌های نقره‌ای و برنزی تجلیل شدند.
معرفی برندگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

به گزارش ایدرو نیوز ، شرکت نفت بهران در بازه امتیازی751 تا 800 موفق به کسب تندیس نقره ای دو ستاره شد و شرکت های پتروپالایش کنگان، گاز استان کرمانشاه، مجتمع گاز پارس جنوبی ( پالایشگاه چهارم) در بازه امتیازی 700 تا 750 تندیس نقره ای تک ستاره دریافت کردند.

 

دیگران چه می خوانند:

 

شرکت های پالایش گاز ایلام؛ پتروشیمی جم، پتروشیمی نوری و شرکت نفت پارس؛ گاز استان کردستان و گاز استان خراسان رضوی نیز موفق به کسب تندیس برنزی سه ستاره شدند.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در هشتمین همایش جایزه ملی مدیریت انرژی با اشاره به سابقه و تجربه سازمان مدیریت صنعتی در طراحی و اجرای نظام های رتبه بندی و برگزاری جوایز ملی گفت : اهداف جایزه ملی مدیریت انرژی مدیریت منابع و مصارف انرژی و افزایش سودآوری از طریق افزایش بهره‌وری منابع انرژی است .

 

ابوالفضل کیانی بختیاری در خصوص برخی از کاربرد های مهم فناوری های انقلاب صنعتی 4 در مدیریت انرژی خاطرنشان کرد : اینترنت صنعتی اشیا پایه و اساس ساخت یک سیستم مدیریت انرژی است و تمام اشیاء هوشمند درگیر در زنجیره تولید را به هم متصل می کند و بوسیله این تکنولوژی داده های حسگرها، مترها و برنامه ریزهای تولید، یک تصویر منسجم را تشکیل می دهند.

 

کیانی بختیاری در ادامه تصریح کرد : ایران با وجود 300 روز آفتابی و متوسط تابش 4.5-5.5 کیلووات ساعت بر متر مربع در زمینه بهره مندی از انرژی خورشیدی از پتانسیل بالایی برخوردار است .

 

ارائه سناریوی نقشه راه انرژی های تجدید پذیر از سوی آژانس بین المللی انرژی های تجدید پذیر و تاکید بر سهم 30درصدی این نوع انرژی در سبد انرژی جهان تا سال 2030، کشورمان را بسوی بهره برداری انرژی تجدید پذیر رهنمون می سازد .

 

وی افزود: بهره برداری از حدود 850 مگاوات نیروگاه های انرژی های تجدیدپذیر ، نوید بخش حرکت بسوی انرژی های پاک در کشور است و طراحی سامانه یکپارچه مدیریت و برنامه ریزی انرژی در کشور گام مهمی در راستای ارتقای بهره وری انرژی محسوب می گردد.

 

معرفی برندگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟