راه مقابله با چالش های اقتصادی، اقتصاد درون مبتنی بر تولید است

مدیرعامل هلدینگ صدر تامین گفت: ذوب آهن باید روی پای خودش بایستد؛ برای اینکار باید انرژی را از درون بگیرد و حرکت کند.
راه مقابله با چالش های اقتصادی، اقتصاد درون مبتنی بر تولید است

به گزارش شستا رسانه، امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: تلاش اصلی دشمنان این کشور ، ایجاد مشکلات و چالش های اقتصادی است که راه مقابله با آن، اقتصاد درون زا مبتنی بر تولید به ویژه در بخش هایی همانند صنعت فولاد است که از مزیت برخوردار هستیم .

مدیرعامل صدر تامین تشریح کرد: صنعت فولاد به مصداق آیه ” وَأَنْزَلْنَا الْحَدِيدَ فِيهِ بَأْسٌ شَدِيدٌ وَمَنَافِعُ لِلنَّاس” به منزله یک شجره طیبه است و به عینه داریم می بینیم که در اوج خباثت دشمن این صنعت جزو صنایعی بود که مقتدرانه روی پای خودش ایستاد و برای کشور ارزش و افتخار آفرید. این حوزه راه درازی را در پیش دارد.

دیگران چه می خوانند:

وی افزود: ذوب آهن با توجه به پیشینه 50 ساله و نیم قرن سابقه ای که دارد باید در حوزه ای ورود پیدا کند که بتواند دانش متالوژی خود را به رخ کشور بکشد .

نادری تصریح کرد: ذوب آهن باید روی پای خودش بایستد؛ برای اینکار باید انرژی را از درون بگیرد و حرکت کند. البته متولیان امر باید این را در نظر بگیرند که با مزیت هایی که در کشور وجود دارد مقابله نکنند و اجازه بدهند این مزیت ها نصیب مجموعه های فولادی و معدنی کشور شود تا بتوانند در مسیر پیشرفت حرکت کنند. به هر حال به رغم افزایش قیمت حامل های انرژی و با محدودیت هایی که در حوزه های مختلف بوجود می آید، ذوب آهن اصفهان می تواند بار دیگر بر تارک صنعت کشور بدرخشد. 

وی افزود: از سوی دیگر با نیروی انسانی بسیار شایسته شرکت که در حوزه های مختلف امتحان خودش را پس داده و ظرفیت های ذوب آهن به عنوان پدر صنعت فولاد کشور ، ما می توانیم ذوب آهن را در جایگاه واقعی خودش در صنعت و اقتصاد کشور ، به فضل الهی ببینیم.

راه مقابله با چالش های اقتصادی، اقتصاد درون مبتنی بر تولید است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟