آنلاین شدن تسهیلات به هدایت درست منابع بانکی کمک می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تاکید بر ضرورت آنلاین شدن ارایه خدمات بانکی، گفت: آنلاین شدن تسهیلات راهی برای هدایت درست منابع بانکی و جلوگیری از انحراف منابع است.
آنلاین شدن تسهیلات به هدایت درست منابع بانکی کمک می‌کند

به گزارش رصد بورس به نقل از تسنیم، علی اکبر کریمی با تاکید بر ضرورت آنلاین شدن ارایه خدمات بانکی، گفت: با توجه به اینکه یکی از راهکارهای ثروتمند شدن راحت و رانت خواری اخذ وام های کلان از سیستم بانکی در گذشته بوده است با آنلاین شدن ارایه خدمات و شفافیت در این حوزه دیگر چنین تسهیلاتی بی‌ضابطه پرداخت نخواهد شد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای مقابله با فرصت رانت خواری باید بحث ارایه تسهیلات آنلاین پیگیری شود، افزود: با آنلاین شدن خدمات باید همه پرداختی ها در نهایت شفافیت صورت بگیرد تا به این ترتیب دیگر تخلفی در این حوزه رخ ندهد.

دیگران چه می خوانند:

وی با تاکید بر اینکه بانک مرکزی باید در گزارش های ماهانه خود روند آنلاین شدن خدمات بانکی و همچنین میزان تسهیلات پرداختی را ارایه کند، تصریح کرد: وقتی شفافیت رخ دهد دیگر جایی برای تخلف و زد و بند وجود نخواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه از دیگر مزیت های آنلاین شدن خدمات بانکی جلوگیری از انحراف منابع است، گفت: اهلیت سنجی دیگر مزیت استفاده از خدمات آنلاین در حوزه بانکی است.

وی ادامه داد: رفع تبعیض در پرداخت تسهیلات نیز دیگر مزیت آنلاین شدن ارایه وام به افراد است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وقتی ارایه تسهیلات در بستر آنلاین صورت بگیرد ضمن اینکه اهلیت سنجی صورت می گیرد دیگر سخت گیری های عدیده نیز برای پرداخت وام از میان برداشته خواهد شد

آنلاین شدن تسهیلات به هدایت درست منابع بانکی کمک می‌کند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟