رونمایی از پیشرفته‌ترین نوآوری‌های ال‌جی در نمایشگاه IFA 2022

ال‌جی  در این رویداد که به صورت حضوری برگزار می¬شود به ارائه چشم انداز خود از فناوری، سبک زندگی و تجربه-های نوین خواهد پرداخت.
رونمایی از پیشرفته‌ترین نوآوری‌های ال‌جی در نمایشگاه IFA 2022

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) از کاربران خود در سراسر جهان دعوت می‌کند تا برای تجربه‌ی جدیدترین نوآوری‌های این مجموعه از نزدیک و به صورت حضوری از نمایشگاه IFA 2022 در برلین، آلمان (2 تا 6 سپتامبر) بازدید کنند. 

غرفه‌ی ال‌جی در این نمایشگاه چشم‌انداز این شرکت را در مورد باز¬تصویر تکنولوژی، باز¬خلق سبک زندگی و بازتعریف تجربیات به نمایش می‌گذارد. این غرفه با محوریت موضوعی (Life ، Reimagined)  مجموعه‌ای از محصولات را معرفی می‌کند که زمینه‌های جدیدی را در پیشرفت فناوری و همچنین راه کار‌ها و خدمات منحصر به فردی که اخیراً برای ارائه تجربیات بی‌نظیر مشتریان طراحی شده‌اند را، ارائه می‌دهد.
 
ال‌جی خوشحال است که برای اولین بار بعد از سال 2019 دوباره برای نمایشگاه IFA به برلین بازمی‌گردد؛ نمایشگاه برتر لوازم الکترونیکی مصرفی اروپا که پس از دو سال وقفه دوباره در پایتخت آلمان برگزار می‌شود و آماده است تا دوباره بازدیدکنندگان را از سراسر جهان شگفت‌زده کند.
 
در طول نمایشگاه IFA 2022، بازدیدکنندگان می‌توانند آخرین نوآوری‌های ال‌جی را مشاهده کنند و متوجه شوند که این شرکت چگونه تجربه‌ی کاربران را بازتعریف می¬کند. کسانی که نمی‌توانند به صورت حضوری در IFA شرکت کنند، می‌توانند با بررسی ویدیوی غرفه LG، که در کانال LG Global YouTube  و کانال https://www.aparat.com/lg/ آپلود می‌شود، غرفه LG را بررسی کنند.

دیگران چه می خوانند:ال‌جی الکترونیکس یک مبتکر جهانی در زمینه تکنولوژی و لوازم الکترونیکی مصرفی است که تقریبا در تمام کشورهای جهان حضور داشته و بیش از 75000 نیروی کار بین‌المللی دارد. چهار شرکت زیرمجموعه ال‌جی (راهکارهای تهویه مطبوع و لوازم خانگی، سرگرمی‌های خانگی، راهکارهای تجهیزات اتومبیل و راهکارهای تجاری) درمجموع طی سال 2020 فروشی بالغ بر 56 میلیارد دلار را ممکن ساخته‌اند. ال‌جی یکی از تولید‌کنندگان پیشگام محصولات خانگی و تجاری است که دامنه وسیعی از محصولات همچون تلویزیون‌ها، لوازم‌خانگی، راهکارهای تهویه مطبوع، مانیتورها، ربات‌های سرویس‌دهنده، تجهیزات اتومبیل، برند اعلای LG SIGNATURE و برند هوشمند LG ThinQ را عرضه می‌کند که نام‌های آشنایی در سراسر جهان هستند. برای دریافت آخرین اخبار به www.LGnewsroom.com مراجعه نمایید.
روابط عمومی شرکت ال‌جی الکترونیکس در ایران: آقای کاوه مفتخری
شماره تماس: 26205940
ایمیل: [email protected]
 

رونمایی از پیشرفته‌ترین نوآوری‌های ال‌جی در نمایشگاه IFA 2022

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟