سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم روی ریل تحول قرار گرفته است

قائم مقام سازمان اموال تملیکی، طی سفر به قم با حضور در جلسه تودیع و‌ معارفه مدیر و سرپرست اداره جمع آوری و‌ فروش اموال تملیکی استان قم که در اداره کل امور اقتصادی و‌دارایی استان انجام گرفت، گفت: سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم روی ریل تحول قرار گرفته است.
سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم  روی ریل تحول قرار گرفته است

به گزارش روابط عمومی سازمان اموال تملیکی، صاحب حجتی در این جلسه که با حضور مدیر کل امور اقتصادی و‌ دارایی و مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در قم  برگزار شد، ضمن اشاره به وضعیت سازمان اموال تملیکی و‌ نابسامانی های این سازمان در آغاز به کار دولت سیزدهم، افزود: با تلاش جهادی همکاران اموال تملیکی و با تدوین برنامه تحولی، موضوع ساماندهی انبارهای مملو از کالا  و فرایند تعیین تکلیف کالاها در ظرف کمتر از شش ماه، پیشبرد قابل قبولی داشت و مجموعه را به کار جهادی و برنامه تحولی امیدوار کرد.
وی بیان کرد: برای شفاف سازی بیشتر  و صیانت بهتر از بیت المال و حق الناس، در زمینه مزایده ها، حراج ها ، تعیین تکلیف ها و انهدام ها نیازمند بهره برداری از سامانه جامع اموال تملیکی هستیم.
وی درباره آخرین وضعیت راه اندازی سامانه جامع اموال تملیکی اظهار کرد: فرایند اجرایی سامانه جامع اموال  تملیکی در حوزه قائم مقام از تابستان سال گذشته با جدیت بیشتر پیگیری شده است و بخش متروکه را تا پایان مهر ماه راه اندازی خواهیم  کرد. 
حجتی در پایان گفت: موفقیت سازمان اموال تملیکی در شناساندن بهتر سازمان  به جامعه و  تعیین تکلیف کالاها و فروش آنها در مزایده در دولت جدید، نتیجه هم افزایی و تعامل دو‌ سویه بین سازمان و دستگاه های قضایی، نظارتی و‌ رسانه ها است.

مدیر کل امور اقتصادی و‌دارایی استان قم در این جلسه ضمن تجلیل از تعامل و‌ زحمات نجم الدین ربانی مدیر قبلی اداره اموال تملیکی استان قم گفت: ایشان مدیری دلسوز و جهادی بودند و  کمترین حجم پرونده های سنواتی که متعلق به استان قم است ، گویای دغدغه مندی ایشان نسبت به صیانت از بیت المال و حق مردم است.
مهدی فراهانی افزود: امیدواریم  سرپرست جدید اداره اموال تملیکی همچون گذشته تعاملات دوسویه با دستگاه های قضایی استان بویژه قضات تغزیرات و کمیسیون برنامه ریزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان، را حفظ کند.
در این جلسه طی حکمی از سوی سید عبدالمجید اجتهادی؛ مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان اموال تملیکی، حسین اصغری به عنوان سرپرست اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان قم معارفه و از زحمات نجم الدین ربانی تجلیل شد.

دیگران چه می خوانند:

سازمان اموال تملیکی در دولت سیزدهم روی ریل تحول قرار گرفته است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟