پلی ران ، افتخار ایران

اگر می خواهید به ایرانی بودن خود افتخار کنید  حتما یک سری به پاویون پلی ران در نمایشگاه صنعت ساختمان که از 21 تا 24 مرداد ماه امسال در محل نمایشگاههای بین المللی تهران مقابل سالن 38 در حال برگزاری است بزنید .
پلی ران  ، افتخار ایران

الهه سی ستار - خبرنگار رصد بورس | صبح امروز 21 مرداد ماه به دعوت پلی ران  به بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان رفتم ، در بد ورود با تبلیغات گسترده از پلی ران  مواجه شدم که طبق سنوات گذشته به این نتیجه رسیدم که یک مجموعه ای با هزینه زیاد قصد اغنای مخاطبین را دارد اما بعد از ورود به غرفه مجموعه پلی ران متوجه شدم که سخت در اشتباه بودم و به ایران و ایرانی بودن خودم افتخار کردم .

برای نخستین بار با غرفه ای کاملا متفاوت با تکنولوژی روز دنیا مواجه شدم ، که بخش ورود و خروج غرفه با هم فرق داشت و یک علامت سوال در ذهنم ایجاد کرد، بعد از ورود متوجه شدم که کاملا حرفه ای و با برنامه طراحی شده است ، با دیدن صفحه سینمایی بزرگ با صدایی دابی دیجیتال که لرزه به تن می انداخت،  در قالب یک کلیپ 7 دقیقه ای با عظمت تولیدکننده ای ایرانی  آشنا شدم .

دیگران چه می خوانند:

و در ادامه بازدید در بخش دوم این غرفه زیبا که توسط یک راهرو به هم متصل بود و در نوع خود طراحی زیبا و منحصربه فردی را داشت ، برخی از محصولات متنوع این کارخانه عظیم به نمایش درآمد بود، کیوآرکد هایی که در بخش های مختلف این غرفه به چشم میخورد هم در نوع خود جالب بود که هر بازدید کننده می توانست با اسکن آنها به کاتولوگ محصولات دست پیدا کرده و آن را مطالعه کند.

علی حفیظی مدیر بازاریابی پلی‌ران در مورد ایده ایجاد این پاویون متفاوت، گفت: پشت این ایده  چهار سال فکر مستمر مدیرعامل پلی ران بود که امسال هم تراز با تکنولوژی روز دنیا با موفقیت  تمام در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اجرایی شد.

وی در ادامه این بازدید در جمع خبرنگاران ادامه داد : بیش از 4 هزار انواع محصول در پلی ران تولید میشود که در نگاه نخست به نظر یکسری قطعات ساده اتصالی است اما تمامی این محصولات با بالاترین کیفیت جهانی تولید می شود.

وی ادامه داد: ما  در بیشتر محصولات سعی کردیم بهترین دنیا باشیم ، به عنوان مثال لوله های پوش فیت سایلنت تولید شده جز بی صداترین لوله های دنیاست که گواهینامه فرانهوفر از کشور آلمان را کسب کرده است.

این لوله ها با استفاده از جدیدترین فناوری کواکستروژن ، مقاومت فوق العاده ای در برابر دمای بالا تا 95 درجه سانتیگراد را دارد و می تواند بهترین جایگزین چدن باشد.

حفیظی مدعی شد: پلی ران  ده ها قلم کالای مختلف دارد که از نمونه های اروپایی بهتر است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار رصد بورس مبنی بر میزان صادرات به کشورهای مختلف گفت : میزان درخواست محصولات با کیفیت ایرانی به قدری بالاست که پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان نیستیم  و در حال حاضر به تمامی کشورهای همسایه ایران صادرات محصولات انجام می شود.

مدیر بازاریابی پلی ران  تصریح کرد: شعار کامل تر ، دقیق تر و آب بند روی تمامی کاتالوگ محصولات درج شده است که کاملتر اشاره به مجموعه بسیار متنوع از اتصاات و مزایای رقابتی C.A مانند اتصالات سایز بالا ، آب باران ، سیفون با دریچه بازدید ، بن بست پایدار ، ابزا ، زانو بست خور و زانو بلند و .... دارد.

دقیق تر اشاره به دقت تولید بخصوص در ناحیه سوکت های پوش فیت ، قالب های IFW ، واحد قالب سازی و نگهداری و اورهال قالب ها، کنترل کیفیت سخت گیر و ... دارد و همچنین آب بند بودن که نتیجه دقت بالا ، و تخصص پلی ران است که در نهایت خیال مصرف کننده را راحت می کند.

وی ادامه داد : رویکرد پلی ران  در آینده ای نزدیک به سمت رباتیک شدن کارخانه است و این مجموعه 54 طرح توسعه ای در دست اقدام دارد و موفه آب باران است که تست 150 بار ارتفاع را دارد که هیچ سیستمی در دنیا تحمل 150 متر ارتفاع آب باران را ندارد مگر اینکه از جنس چدن استفاده شود و ثبت اختراع شده است .

حفیظی در خصوص موانع تولید و سرمایه گذاری در ایران تصریح کرد: اگر ایرانی باشی و عاشق کشور خود حتما در همین کشور به دستاوردهای عظیمی دست پیدا خواهی کرد.

وی در پایان گفت : پلی ران  در حال حاضر 4 کارخانه در ایران دارد و با بیش از 1000 نفر به صورت مستقیم و و ده ها هزار نفر به صورت غیر مستقیم در حال فعالیت است.

برای گوش دادن به این خبر کلیک کنید.

https://rasadbours.com/uploads/files/1664357092791/20220928_123058.m4a

گزارش الهه سی ستار

پلی ران ، افتخار ایران

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟