شاخص بورس در ارتفاع ۲ میلیون واحد ماندگار شد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۰هزار واحدی روبرو شد.
شاخص بورس در ارتفاع ۲ میلیون واحد ماندگار شد

به گزارش رصد بورس به نقل از تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 12میلیارد و 454میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 447میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 3هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 10هزار و 430واحدی در ارتفاع 2میلیون و 29هزار و 191واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت اصفهان و کشتیرای جمهوری اسلامی ایران شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، ملی صنایع مس ایران و معدنی و صنعتی چادرملو افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

دیگران چه می خوانند:

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 8میلیارد و 556میلیون ورقه به ارزش 39هزار و 473میلیارد تومان در 421هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 260 واحد رشد کرد و در ارتفاع 24هزار و 764واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای پلیمر آریا ساسول، مجتمع جهتن فولاد سیرجان و پویا زرکان آق دره شد و در مقابل شرکت‌های فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی مارون و بین‌المللی ساروج بوشهر بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

شاخص بورس در ارتفاع ۲ میلیون واحد ماندگار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟