تقدیر از حضور فعالان حوزه فناوری در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

صبح امروز در مراسمی با حضور رییس کل و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی از حضور شرکت های بیمه، استارت آپ ها و شرکت های فناور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تقدیر شد.
تقدیر از حضور فعالان حوزه فناوری در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

دکتر علی بنیادی نائینی در این مراسم با اعلام اینکه این رویداد برای اولین بار در صنعت بیمه برگزار شد از حضور 18 اینشورتک و 8شرکت بیمه ای در این نمایشگاه تقدیر کرد.

وی حضور پیشکسوتان و جوانان در این مراسم را تلفیقی از تجربه و دانش روز دانست و گفت: این تعامل و ارتباط، نوید بخش تزریق افکار و فناوری های جدید به صنعت بیمه خواهد بود.

دیگران چه می خوانند:

دکتر بنیادی با اشاره به آسیب شناسی توسعه فناوری در صنعت بیمه گفت: طبق مطالعات انجام شده،سیستم دیکته ای و آیین نامه ای جوابگوی ورود فناوری های جدید نیست و باید قوانین و آیین نامه های خود را با پیوست فناوری به روز رسانی کرد.

وی تصریح کرد: در همین راستا بیمه مرکزی برای تسهیل مسیر ورود بازیگران جدید تحت عنوان شرکت های فناور، آیین نامه 105 را تصویب کرد تا با فراهم کردن زیرساخت ها و اصلاح فرآیندها، توسعه نوآوری در صنعت بیمه شتاب بیشتری گیرد.

معاون توسعه و نوآوری بیمه مرکزی، رویداد اینشورتک 2024 را اولین رویداد رسمی صنعت بیمه برای معرفی بازیگران جدید حوزه فناوری به نام اینشورتک ها اعلام کرد و افزود: امسال صنعت بیمه برای اولین بار و به صورت منسجم در سالن شماره هفت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ حضور یافت و ورود خود به عرصه فناوری و نوآوری را استقبال و مشارکت شرکت های بیمه و اینشورتک ها به نمایش گذاشت.

وی همچنین از رسانه های تخصصی صنعت بیمه که این رویداد را پوشش دادند قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با همکاری همه اهالی صنعت بیمه و رسانه های تخصصی بتوانیم خدمات نوینی بر پایه فناوری به مردم ارائه دهیم.

 

تقدیر از حضور فعالان حوزه فناوری در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟