سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه | کسب 25.6 درصد سود سالانه در صندوق لوتوس

این روزها تکاپوی زیادی برای سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه بین افراد جامعه دیده می‌شود و همه به دنبال بهترین راه هستند. کسب سود روزانه یک هدف دست نیافتنی نیست و راه‌های نوینی برای سرمایه‌گذاری با سود روزشمار وجود دارد. اما نکته‌ای که باید به آن دقت شود پتانسیل روش سرمایه‌گذاری است. در بین ابزارهای مالی موجود، صندوق‌های با درآمد ثابت یکی از روش‌های امن برای سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه هستند. در ادامه مزیت‌های این نوع صندوق و نرخ مناسب سود روزشمار را بررسی کرده و بهترین صندوق با درآمد ثابت با سود روزشمار را معرفی خواهیم کرد.
سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه | کسب 25.6 درصد سود سالانه در صندوق لوتوس

سرمایه‌گذاری با سود روزانه چیست؟
در یک تعریف ساده، سرمایه‌گذاری با سود روزشمار یا روزانه روشی است که در هر روز به سرمایه شما سود می‌رساند؛ هرچند که این سود به صورت ماهانه، دوره‌ای یا سالانه پرداخت شود. به عنوان مثال وقتی یک صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت نرخ سود 23 درصد در سال را اعلام می‌کند و پرداخت سود ماهانه دارد، این سود به ازای قرار گرفتن هر روز سرمایه شما در صندوق به دست می‌آید و شما می‌توانید به عنوان یک سرمایه‌گذاری با سود روزشمار به آن نگاه کنید.

به عبارتی در سرمایه‌گذاری با سود روزانه امکان کسب سود در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت برای شما فراهم است. این در حالی است که به طور مثال در  بازار طلا، در بازه‌ زمانی چند ساله -باتوجه به روند صعودی بلندمدت این فلز گرانبها- امکان دریافت سود مطلوب وجود خواهد داشت و در کوتاه‌مدت می‌تواند ریسک زیادی داشته باشد و یا سود به دست نیاورید و حتی با لحاظ کردن هزینه‌های خرید و فروش، متحمل زیان هم بشوید. بنابراین بازار طلا با اینکه سودآوری خوبی در بلندمدت دارد و روشی مطمئن برای سرمایه‌گذاری است، اما سرمایه‌گذاری با سود روزانه به شمار نمی‌رود.

دیگران چه می خوانند:

نرخ سود در سرمایه‌گذاری با سود روزانه چقدر است؟
اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزشمار هستید، باید این نکته را در نظر بگیرید که انتظار دریافت سودِ خیلی زیاد از یک سرمایه‌گذاریِ بدون ریسک منطقی نیست و در سرمایه‌گذاری‌های پر ریسک که احتمالِ کسب سودهای خیره‌کننده وجود دارد، ریسک از دست رفتن سرمایه هم وجود دارد. از این رو، در انتخاب روش سرمایه‌گذاری همواره یک نرخ سود منطقی را در نظر بگیرید تا یک سرمایه‌گذاری موفق را برای خود رقم بزنید. و چنانچه بخشی از سرمایه خود را در محلی پر ریسک به امید دریافت سود بالا سرمایه‌گذاری می‌کنید، حتما بخش دیگر سرمایه خود را در محل امن و با سود مطمئن سرمایه‌گذاری کنید تا بدین ترتیب ریسک کلی پرتفوی سرمایه‌گذاری خود را کاهش دهید.

در سال 1402 سود سالانه 23 تا 25 درصد به عنوان سودی مطلوب برای سرمایه‌گذاری مطمئن و بدون ریسک و با سود روزانه در نظر گرفته می‌شود.

صندوق لوتوس پارسیان، مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری با سود روزانه
صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان یکی از بهترین صندوق‌های با درآمد ثابت و پیش‌بینی سود در کشور است. این صندوق تحت مدیریت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار کشور از سال 1391 مشغول به فعالیت است. ارزش اسمی هر واحد از این صندوق سرمایه‌گذاری برابر با 100 هزار تومان است و پرداخت سود صندوق به صورت ماهانه انجام می‌شود.

در حال حاضر نرخ سود پیش‌بینی شده در صندوق لوتوس پارسیان 23 درصد اسمی معادل 25.6 درصد سود موثر سالانه است. صندوق لوتوس پارسیان که از دی ماه سال 1401 سود 23درصدی به سرمایه‌گذاران خود پرداخت کرده است،‌ حال در جدیدترین پیش‌بینی سود اعلامی خود نیز برآورد کرده است در دوره‌های مهر، ‌آبان و آذر ماه 1402 نیز حداقل 23 درصد سود اسمی –برابر 25.6 درصد سود مؤثر- سالانه به سرمایه‌گذاران خود پرداخت کند.

نرخ سود صندوق لوتوس بالاتر از سپرده‌های بانکی و بدون شکست نرخ است و سرمایه‌گذاران به ازای هر روز حضور سرمایه خود در صندوق، سود دریافت خواهند کرد. از آنجایی که دارایی صندوق در منابع با درآمد ثابت مانند اوراق بهادار کم ریسک یا بدون ریسک و در سپرده‌های بانکی سرمایه‌گذاری می‌شود، صندوق لوتوس پارسیان بهترین سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه خواهد بود.

مزایای صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان  

از مهمترین مزایای این صندوق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دریافت سود به ازای روزهای حضور در صندوق و بدون شکست نرخ
واریز سود نقدی به حساب سرمایه‌گذاران به صورت ماهانه
معاف از پرداخت مالیات
نقدشوندگی بسیار بالا با 3 مرتبه پرداخت مبالغ ابطال در روز
عدم اخذ کارمزد سرمایه‌گذاری
دارای ضامن نقدشوندگی بانکی
امکان وثیقه گذاشتن واحدهای صندوق جهت اخذ وام از بانک پارسیان
امکان ارائه گواهی تمکن مالی معتبر برای ارائه به مراجع رسمی
 

چگونه در صندوق لوتوس پارسیان سرمایه‌گذاری کنیم؟

شروع سرمایه‌گذاری در این صندوق به راحتی از طریق پرتال آنلاین لوتوس و فقط با 110 هزار تومان امکان‌پذیر است. برای سرمایه‌گذاری در این صندوق پس از ثبت‌نام و احراز هویت در سامانه سجام، باید در پرتال لوتوس ثبت‌نام کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید. سپس می‌توانید بسیار سریع و راحت از منوی ثبت سفارش اقدام به ثبت درخواست صدور و واریز وجه به صورت آنلاین کنید.

سخن پایانی

صندوق با درآمد ثابت لوتوس پارسیان یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه است که می‌تواند به عنوان یک منبع درآمد ماهانه مطمئن برای هر فرد باشد. با استفاده از این صندوق می‌توانید سرمایه خود را به صورت مطلوب افزایش دهید و به صورت روزانه از حضور سرمایه خود در صندوق کسب سود و درآمد کنید. مدیریت حرفه‌ای تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، ریسک این صندوق را بسیار کاهش داده و انتظار سوددهی سرمایه‌گذاران را برآورده کرده است.

سرمایه‌گذاری مطمئن با سود روزانه | کسب 25.6 درصد سود سالانه در صندوق لوتوس

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟