صندوق کارآفرینی امید یزد، ۶ هزار فقره تسهیلات در دولت سیزدهم پرداخت کرد

مدیر صندوق کارآفرینی امید یزد گفت: در دولت سیزدهم ۶ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت به مبلغ پنج هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.صندوق کارآفرینی امید یزد، ۶ هزار فقره تسهیلات در دولت سیزدهم پرداخت کرد.
صندوق کارآفرینی امید یزد، ۶ هزار فقره تسهیلات در دولت سیزدهم پرداخت کرد

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، سیدعباس امامی افزود: چهار هزار و 700 فقره از این تسهیلات به مبلغ پنج هزار و 150 میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال پرداخت شده که زمینه ایجاد و تثبیت 6 هزار و 400 شغل فراهم شد.

وی اظهار کرد: همچنین یکهزار و 300 فقره هم به مبلغ 200 میلیارد ریال در قالب تسهیلات ضروری اقدام شده است.

دیگران چه می خوانند:

امامی گفت: از تسهیلات پرداختی 2 هزار و 800 طرح به مبلغ 2 هزار و 180 میلیارد ریال در بخش خدمات، یکهزار و 210 طرح به مبلغ یکهزار و 910 میلیارد ریال در بخش صنعت و 690 طرح به مبلغ یکهزار و 60 میلیارد ریال در بخش کشاورزی مورد حمایت مالی قرار گرفته است.

مدیر صندوق کارآفرینی استان خاطر نشان کرد: سه هزار و 135 فقره ه تسهیلات به آقایان، 2 هزار و 800 فقره به بانوان و 65 فقره به مؤسسات و شرکت‌های حقوقی پرداخت شده است.

امامی گفت: از اقدامات شاخص دولت سیزدهم راه اندازی نهضت احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در کشور بود و صندوق کارآفرینی امید استان با حمایت مالی از 50 واحد راکد و نیمه فعال با اعتباری معادل 800 میلیارد ریال در دولت مردمی ، زمینه ایجاد و تثبیت 280 فرصت شغلی را فراهم نمود.

وی افزود: جذب صددرصدی اعتبارات مربوط به مصوبات سفر شهید جمهور به استان از دیگر اقدامات صندوق کارآفرینی امید استان است که با پرداخت 869 فقره تسهیلات اشتغال و ضروری با اعتباری معادل 985 میلیارد ریال توانست زمینه پاسخگویی به درخواست‌های مردم دارالعباده را فراهم نماید.

 

 

صندوق کارآفرینی امید یزد، ۶ هزار فقره تسهیلات در دولت سیزدهم پرداخت کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟