برنامه‌های بیمه سرمد در جهت افزایش سهم بازار

مجموعه بیمه سرمد، سال ۱۴۰۲ را یک سال پرتلاش با برنامه‌های جدید در حوزه سرمایه‌گذاری و حرکت در مسیر سودآوری پایدار می‌دانند. مدیران این شرکت برای رسیدن به این اهداف قصد دارند از ظرفیت مناسب شبکه فروش سرمد در استان‌ها برای جذب پرتفوی قوی بیشترین بهره را برای بهبود عملکرد شعب و نمایندگان ببرند.
برنامه‌های بیمه سرمد در جهت افزایش سهم بازار

به گزارش رصد بورس، شرکت بیمه سرمد قصد دارد تا با اجرای طرح‌های پوشش بیمه‌ای برای نقش‌آفرینان عرصه توسعه اقتصادی در کنار هدفگذاری بر افزایش سهم خود در بازار به‌عنوان یک حامی مطمئن برای صنایع و تولیدکنندگان برای دستیابی بدون دغدغه آنان در تحقق رشد تولید در جهت کاهش و مهارتورم عمل کند. 

شرکت بیمه‌سرمد، با استحکام سازمانی خوب در تمامی سال‌های فعالیت خود و قرار گرفتن در سطح یک توانگری مالی، اهداف آتی خود را بر افزایش سهم بازار صنعت بیمه در کنار یک نقش‌آفرین حمایتی از اقتصاد داخلی با درخشش در سطح بین‌المللی پایه‌گذاری کرده است. 

دیگران چه می خوانند:

بیمه سرمد که با تکیه به به ظرفیت‌های بالای خود در سال 1401 توانست با تمام توان علاوه بر تقویت شبکه فروش و افزایش خرده‌فروشی بنای این شرکت را در جهت کسب درآمد و رضایت مشتریان مستحکم کند، سیاست‌ها و استراتژی‌های خود را برای سال 1402 بر تقویت و ارتقا در سه بخش سرمایه سازمانی، سرمایه انسانی و سرمایه اطلاعاتی قرار داده است. 

این شرکت بیمه‌ای در سال 1402 قصد دارد با افزایش حق بیمه تولیدی خود، طرح‌ها و برنامه های خود را برای دستیابی به عنوان نوآورترین شرکت در صنعت بیمه معطوف سازد. مدیریت شرکت بیمه سرمد معتقد است که یکی از مهمترین سرمایه‌های این شرکت، داشتن نیروی انسانی متخصص و پرتلاش است و بنا دارد از ظرفیت نیروی انسانی سرمد و ارتقای عملکرد آنان در جهت افزایش حق‌بیمه تولیدی شرکت برای رسیدن به جایگاه برتر بهره ببرد. 

ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺑﺎﻧﻜﻲ ﻭ ﺗﺴﻬﻴﻼﺗﻲ و محصولات ﺗﺮﻛﻴﺒﻲ ﺑﺎﻧﻜﻲ ﻭ ﺑﻴﻤﻪﺍﻱ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﺍﻫﻜﺎﺭﻫﺎﻱ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻇﺮﻓﻴﺖ بانک صادرات ایران است ﻛﻪ طبق اعلام مدیریت عامل این بانک، می‌تواند ﺑﻴﺶ ﺍﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ در جهت ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪﻱ و سهم از بازار بیمه ﻣﻮﺭﺩ بهره مدیریت بیمه سرمد ﻗﺮﺍﺭ ﮔﻴﺮﺩ.

انتظار می‌رود، بیمه سرمد با داشتن پشتوانه بزرگی همچون بانک صادرات ایران در سال جاری با ثبت عملکردی مثبت در سودآوری و مهم‌تر از همه خدمت‌رسانی به بیمه‌گذاران جایگاه خود را در صنعت بیمه کشور ارتقا ببخشد. 

بیمه سرمد، سال جاری را با تلاشی بیش از پیش و تدوین برنامه‌های آتی این شرکت در جهت  کسب درآمد بیشتر آغاز کرد. برنامه‌هایی که تا علاوه بر افزایش سهم بازار می‌تواند پوشش‌های نوین بیمه ای را برای اقشار مختلف جامعه با توجه به نیاز آنان با بهره‌برداری از  ظرفیت‌های فناوری در راستای مشتری‌مداری به کار ببندد.

برنامه‌های بیمه سرمد در جهت افزایش سهم بازار

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟