توسعه همکاری سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی پیام در راستای راه اندازی گمرگ تخصصی فاوا

در قالب امضای تفاهم نامه همکاری های متقابل بین سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی در راستای گمرک تخصصی فاوا توسعه می یابد.
توسعه همکاری سازمان پژوهش های علمی صنعتی  ایران و  منطقه ویژه اقتصادی پیام در راستای راه اندازی گمرگ تخصصی فاوا

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، تفاهم نامه همکاری مشترک بین این منطقه با سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به منظور ايجاد و توسـعه همكاريهـای پژوهشـی وصـنعتی و گسترش توان ملی در حل مشکلات و معضلات علمی- تحقیقاتی امضا شده است.

تقويت و توسعه همكاری های فی مابین با هدف دسترسی و بكارگیری دانش فنی و فناوری روز در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با علاقه و نیازهای طرفین از مهم ترین اهداف این تفاهم نامه می باشد.

دیگران چه می خوانند:

طراحی آزمون های استاندارد سازی مواد کارکردی، فیزیکی، سخت افزاری، نرم افزاری و امنیتی سامانه های آی.سی.تی در حوزه های امنیتی و نظارتی، تجاری، پزشكی و فضايی، تدوين و توسعه ی استانداردهای ملی در خصوص الزامات عملكردی سامانه های آی.سی.تی، طراحی و ساخت تجهیزات سخت افزاری و ايجاد و توسعه ی نرم افزارها، الزام برای انجام آزمون ها و طراحی و ايجاد يك آزمايشگاه مرجع در سطح ملی برای آزمون، ارزيابی و کنترل کیفیت سامانه های حوزه آی.سی.تی از جمله مواردی است که در این تفاهم نامه عنوان شده است

توسعه همکاری سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی پیام در راستای راه اندازی گمرگ تخصصی فاوا

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟