فرآیند انتخاب ۱۰ محصول برتر سال در نمایشگاه تراکنش ایران

تدارک لازم برای برگزاری شکوهمند هشتمین دوره برگزاری این نمایشگاه در بازه زمانی ۲۶ تا ۲۸ دی ماه سال جاری دیده شده است، در تراکنش هشتم بخش جدیدی بنام جشنواره انتخاب ۱۰ محصول برتر سال پیش بینی شده که از جذابیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است.
فرآیند انتخاب ۱۰ محصول برتر سال در نمایشگاه تراکنش ایران

برای اطلاع از نحوه حضور و مشارکت در این بخش، گفتگویی با شهرام کافی مدیر اجرایی جشنواره و مینا زنگنه مدیر توسعه کسب و کار مرکز فابا ترتیب داده ایم که در ادامه می خوانید:

 

دیگران چه می خوانند:

ایجاد فرصتی طلایی برای شرکت کنندگان

کافی، در خصوص دلایل اضافه شدن جشنواره انتخاب 10 محصول برتر به نمایشگاه تراکنش ایران، اظهارداشت: هر ساله در اکوسیستم صنایع مالی، بانکی و پرداخت محصولات جدیدی جهت معرفی به این صنعت ارائه می شود که صاحبان این محصولات متقاضی معرفی و رونمایی از این محصولات در فرصت های ویژه و تبلیغاتی نمایشگاه تراکنش ایران هستند.

در بخش سکوی رونمایی و معرفی محصولات، متقاضیان پس از ارسال اطلاعات و ارائه توضیحات لازم در یک رقابت ویژه خود را در معرض قضاوت و امتیازدهی داوران صاحب صلاحیت این بخش که از پیشکسوتان و کارشناسان خبره صنایع مالی، بانکی و پرداخت هستند قرار می دهند و محصولات منتخب این بخش به رویداد نهایی سکوی معرفی و رونمایی محصولات که در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار خواهد شد راه خواهند یافت و در آنجا از فرصت های ویژه رسانه ای، خبری و تبلیغاتی برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر محصولات خود بهره خواهند برد.

فرایند انتخاب محصولات

مدیر اجرایی جشنواره در مورد فرایند انتخاب محصولات برتر در این بخش، گفت: محصولات طی فرآیند زیر که توسط هیات اجرایی رویداد طراحی شده است انتخاب و برگزیده می شوند:

    صاحبان محصولات و خدمات حداکثر تا اول نیمه آذرماه فرصت دارند اطلاعات اولیه محصول را با توضیحات مناسب برای ارزیابی اولیه هیات‌ داوران به دبیرخانه رویداد ارسال کنند (تکمیل فرم اطلاعات اولیه محصولات).
    هیات‌ داوران تا پایان آذرماه 10 ‌محصول جدید را برگزیده و به صاحبان آن‌ها اعلام می نماید. سپس صاحبان محصول و خدمات برگزیده مراتب اقدامات اداری و مالی را با دبیرخانه ستاد برگزاری تا هفته اول دی ماه به سرانجام می‌رسانند.
    فهرست محصولات برگزیده و زمان رونمایی آن نیز نیمه دی ماه از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود.

آیا شما جزو 10 برنده تندیس برتر خواهید بود؟

کافی در خصوص چگونگی معرفی محصولات برتر در نمایشگاه تراکنش، بیان کرد: از نمایندگان 10‌ محصول برگزیده دعوت خواهد شد، تا در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران جهت دریافت تقدیرنامه و تندیس محصول برتر حضور یابند. همچنین به هر محصول یک فرصت ویژه 55 دقیقه ای برای رونمایی و معرفی محصول اختصاص خواهد یافت که در این فرصت صاحب محصول به مدت 10 دقیقه به معرفی شرکت خود خواهد پرداخت و پس از آن در یک زمان 20 دقیقه ای محصول خود را با ویژگی های آن معرفی و تشریح خواهد کرد. پس از آن ارائه کننده توضیحات به مدت 15 دقیقه به سوالات حاضران و خبرنگاران پاسخ می دهد که در طول برنامه تهیه گزارش، عکس و فیلم از رویداد توسط بخش رسانه ای انجام خواهد شد.

چرا نباید بخش معرفی محصولات را از دست داد؟

عضو شورای برنامه ریزی نمایشگاه تراکنش ایران در باره خدماتی که به شرکت کنندگان در این بخش ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر تخصیص فرصت 55 دقیقه ای رونمایی، تشریفات تقدیر از محصولات برگزیده با آیتم های زیر انجام خواهد گرفت:

    معرفی محصولات برگزیده در مراسم افتتاحیه
    اهدای تندیس محصول برگزیده به نماینده شرکت صاحب محصول در مراسم افتتاحیه
    ایجاد امکان دعوت از مقامات و مدیران برای حضور در مراسم رونمایی محصول
    انتشار فیلم و گزارش مراسم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی
    انتشار کتاب محصولات برگزیده و توزیع کتاب به نحو مقتضی
    نمایش لوگو شرکت صاحب محصول در فرصت های تبلیغاتی نمایشگاه
    پوشش خبری مناسب از معرفی و رونمایی محصول برگزیده
    برگزاری لایو با نمایندگان شرکت صاحب محصول و بازنشر آن در فرصت های حین و بعد از نمایشگاه
    تهیه رپرتاژ خبری از رونمایی و معرفی محصول و بازنشر آن در فرصت های حین و بعد از نمایشگاه
    سعی در ایجاد سایر فرصت های تبلیغاتی مقتضی برای بهتر و بیشتر دیده شدن محصولات برگزیده

هیچ محدودیتی برای شرکت متقاضیان وجود ندارد

مینا زنگنه، مدیر توسعه کسب و کار مرکز فابا نیز درخصوص مهلت متقاضیان برای شرکت در بخش سکوی معرفی محصولات نمایشگاه تراکنش، گفت: شرکت های صاحب محصولات جدید لازم است تا نیمه آذرماه نسبت به ارائه اطلاعات اولیه محصولات با توضیحات مناسب از طریق تکمیل “فرم اطلاعات اولیه محصولات” که ازطریق دبیرخانه رویداد در اختیارشان قرار می گیرد، اقدام کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به تعدد تقاضا در این بخش به جهت اینکه هیات داوران بتوانند با تخصیص زمان مناسب و کافی به بررسی اطلاعات متقاضیان بپردازند، لازم است شرکت کنندگان حداکثر تا نیمه آذرماه نسبت به تکمیل “فرم اطلاعات اولیه محصولات” و ارسال آن اقدام کنند تا زمان طرح درخواست ها در هیات داوران از دست نرود و فرصت کافی برای انجام فرآیندهای بررسی و انتخاب محصولات وجود داشته باشد.

مدیر توسعه کسب و کار مرکز فابا تاکید کرد: هیات داوران تا پایان آذرماه محصول برتر انتخاب شده را به صاحبان آن اعلام و فهرست محصولات برگزیده  که شایسته کسب تندیس محصولات منتخب هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران هستند از طریق رسانه های متنوع مکتوب و تصویری اعلام خواهد شد.

مدیر توسعه کسب و کار مرکز فابا تاکید کرد: هیات داوران تا پایان آذرماه محصول برتر انتخاب شده را به صاحبان آن اعلام و فهرست محصولات برگزیده که شایسته کسب تندیس محصولات منتخب هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران هستند، از طریق رسانه های متنوع مکتوب و تصویری اعلام خواهد شد.

خاطرنشان می شود، در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران، موضوعات روز اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در 12 محور به بحث و گفتگو گذاشته می‌شود و فرصت مغتنمی است تا با گفتگوهای خردمندانه گره ای از مشکلات باز شود.

در این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران، علاوه بر برگزاری حضوری، در دنیای جدید متاورس نیز میزبان بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی و سایر کشورها خواهد بود و فرصت ویژه‌ای را برای تعاملات همه جانبه بین المللی فراهم خواهد ساخت.

برای حضور و مشارکت در این مباحث و یا سایر بخش‌های نمایشگاه تراکنش ایران می‌توانید با شماره تلفن( 43347- داخلی 305) و یا شماره همراه( 09209501929) تماس بگیرید.
 

فرآیند انتخاب ۱۰ محصول برتر سال در نمایشگاه تراکنش ایران

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟