پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

در اتفاقی جالب و نادر، یک خانواده قمی ۲ وام فرزندآوری ۱۰۰ میلیون تومانی دریافت کردند.
پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
دیگران چه می خوانند:

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و ماده (10) «قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» و همچنین اجرای جزء 2 بند الف تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 کل کشور و سیاست‌های کلی جمعیت، ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، نسبت به پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری اقدام کرده است.
بر اساس قانون، برای فرزندانی که از سال 1400 به بعد به دنیا آمده‌اند، وام قرض‌الحسنه فرزندآوری، به ازای فرزند اول‌ 20 میلیون تومان، فرزند دوم 40 میلیون تومان، فرزند سوم 60 میلیون تومان، فرزند چهارم 80 میلیون تومان و به ازای فرزند پنجم به بعد 100 میلیون تومان پرداخت می‌شود.
به‌تازگی یک خانواده قمی صاحب فرزندان 2 قلو (فرزندان پنجم و ششم) خود شدند و توانستند 2 وام 100 میلیون تومانی به ازای هریک از فرزندان تازه متولد شده دریافت کنند.
وام فرزندآوری بدون الزام به سپرده‌گذاری و با 6 ماه دوره تنفس برای شروع اقساط و با کارمزد سالانه حداکثر 4 درصد پرداخت می‌شود. همچنین در مورد تولد فرزندان 2قلو و بیشتر به ازای هر فرزند یک وام تعلق می‌گیرد و ترتیب تولد لحاظ می‌شود.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که یکی از مهمترین رویکردهای خود را اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، سیاست‌های ابلاغی دولت و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی می‌داند و یکی از پیشتازان پرداخت وام فرزندآوری است؛ به‌طوری که تا کنون 17هزار و 296 فقره وام فرزندآوری به ارزش 6721 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟