اقدامات بانک شهر در افزایش سهم بازار

بانک شهر که همواره به خاطر استفاده از فناوری در میان دیگر بانک‌های فعال در حوزه شبکه مالی و پرداخت زبانزد بوده، همچنان در راستای مشتری مداری و حفظ جایگاه خود در هوشمندسازی و مدیریت نوآورانه محصولات و خدمات، موفق به افزایش سهم خود در فضای رقابتی بازار پولی و بانکی کشور شده است.
اقدامات بانک شهر در افزایش سهم بازار
دیگران چه می خوانند:

به گزارش اختصاصی رصد بورس، خلاقیت و نوآوری از مواردی است که همواره مورد تاکید مدیران و طراحان برنامه ای در بانک شهر بوده است. نگاهی که همواره بر پایه حفظ جایگاه این بانک در افزایش سهم و رضایت مشتریان قرار داده شده است. بانک شهر همچنان درصدد افزایش درآمد و سودآوری از طریق برنامه‌ها و طرح‌های نوین برمدار فناوری است که ماحصل آن عملکرد موفق و انتفاع دوسویه مشتریان و بانک شهر است.
دستاوردها و موفقیت‌های چشمگیر بانک شهر در شبکه بانکی گواه هوشمندسازی و مدیریت نوآورانه محصولات و خدماتی است که توسط مدیران این بانک همواره بر آنها تاکید شده است. مدیریتی که دیدگاه مردم‌داری را اصل اساسی مشتری‌مداری در جهت کسب رضایت و سود برای سهامداران مدنظر دارد و روند سودآوری و کسب درآمد را منوط به حفظ جایگاه مشتریان و اجرای صحیح برنامه‌های توسعه ای با فاصله گرفتن از بانکداری سنتی به سمت بانکداری حرفه‌ای می‌داند. 
برای بهبود عملکرد کلی در شاخص های برنامه عملیاتی بانک شهر در همایشی با حضور مدیران این بانک در قالب کارگروه های "جذب منابع"، "مصارف"، "ارزی"، "فناوری اطلاعات"، "وصول مطالبات غیر جاری"، "سرمایه های انسانی و آموزش"، "املاک" و "مسائل نوین بانکداری" برای هموار ساختن مسیر پیشرفت بانک برگزار گردید که نمایانگر اهمیت این موضوع برای مدیران این بانک و تلاش بی‌وقفه برای دستیابی به اهداف تعیین‌شده بر مدار دنیای روز فناوری است.
نگاه نوآورانه و متفاوت در ارائه خدمات بانکی به مشتریان بانک شهر سبب شده تا این بانک در شش ماهه نخست سال با فاصله گرفتن از بانکداری سنتی و حرکت در مسیر بانکداری حرفه ای، شاهد افزایش سهم بانک شهر در فضای رقابتی بازار پولی و بانکی کشور باشد.
به گفته مدیرعامل بانک شهر، نیازسنجی های صورت گرفته از مشتریان و احصاء نیازهای آنان موجب شده تا خدمات بانکی و مالی با روش ها و رویه های جدید توسط این بانک به تمامی اقشار جامعه ارائه شود. 
دکتر احمدی در این باره می‌گوید: «از ابتدای سال جاری تاکنون نیز شاهد تغییرات بزرگ و اقدامات تاثیرگذار برای پیشرفت بانک بوده ایم چابکی و انعطاف پذیری در تصمیم گیری از مهم ترین شاخص های این بانک است. با نگاه تحول گرا به حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد چسبندگی با شرکت های دانش بنیان همچنان به صورت هدفمند و به دنبال خلق محصولات و خدمت رسانی شایسته تر به مشتریان هستیم.»
نگاه مدیریتی این بانک در استفاده از ظرفیت ها حتی در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های مبتنی بر آن دیده می‌شود که این خود اهمیت موضوع را بیشتر نشان می‌دهد. فارغ از اقدامات انجام گرفته در حیطه‌های مسئولیتی در برابر مردم عادی و حمایت های تامین مالی در جهت استفاده از تسهیلات خرد و آسان توسط بانک شهر، برنامه هایی را نیز در جهت افزایش ظرفیت‌های توسعه اقتصادی و حمایت‌های مالی از بنگاه‌ها و تولیدی‌های کوچک و بزرگ صنعتی توسط بانک شهر به انجام رسیده که ماحصل آن افزایش اعتماد و سهم این بانک در بازار مالی و شبکه بانکی و پولی کشور است.
بررسی عملکرد سود فصلی صنعت بانکداری نشان می دهد این صنعت در تابستان به سود 11،827 میلیارد تومانی دست یافته است در حالی که سودآوری آن در فصل بهار زیان 733 میلیارد تومانی بوده است. این در حالی است که این صنعت در تابستان 1400 زیان 4،886 میلیارد تومانی را تجربه نموده بود ولی تابستان متفاوتی را امسال رقم زد.
گزارش عملکرد سودآوری فصل تابستان بانک شهر که در این مدت زمان سود 1334 ریالی را محقق کرد، 11 درصد رشد را در مقایسه با تابستان 1400 نشان می‌دهد و سبب شد.

اقدامات بانک شهر در افزایش سهم بازار

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟