بازنشستگان عجله کنند | مهلت نهایی برای ثبت نام وام بازنشستگان

ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری ۱۲میلیون تومانی سال ۱۴۰۱ بازنشستگان و وظیفه‌بگیران که مهلت ثبت‌نام در آن تا ۳۱ اردیبهشت ماه تعیین شده بود، پایان وقت امروز به اتمام می‌رسد.
بازنشستگان عجله کنند | مهلت نهایی برای ثبت نام وام بازنشستگان


وام بازنشستگان در سال 1401 از 7 به 10میلیون تومان با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت 36 ماهه اجرایی شده است.صندوق بازنشستگی کشوری به منظور حمایت اجتماعی و اجرای طرح‌های رفاهی از بازنشستگان دورۀ جدید ارائه تسهیلات وام بازنشستگان را به اجرادرآورده است.طبق آخرین خبرها چند نوبت از وام بازنشستگان  پرداخت شده است. مقدار وام بازنشستگان در حال حاضر12 میلیون تومان است. در ادامه آخرین خبرها از وام بازنشستگان را می خوانید.

دیگران چه می خوانند:

طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری ثبت‌نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق که از ششم اردیبهشت ماه 1401 آغاز شده است امروز،شنبه 31 اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

ثبت نام برای دریافت این وام تنها از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.

مبلغ این تسهیلات همانند مرحله گذشته، 12 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه و کارمزد چهار درصدی است. متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده به درگاه خدمات الکترونیک صندوق مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه‌گانه خود شامل دفترکل، کد ملی و شماره حساب نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. ثبت درخواست متقاضیان به معنی پرداخت تسهیلات به همه متقاضیان نخواهد بود.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره‌مندی از سایر تسهیلات صندوق بازنشستگی، میزان حقوق دریافتی و سایر موارد بررسی شده و با اولویت‌بندی و براساس میزان اعتبار تخصیص یافته از سوی بانک عامل، این تسهیلات در نوبت‌های مشخص پرداخت خواهد شد.

اعلام نتایج و اسامی افراد واجد شرایط و مشمول از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام می‌شود و اسامی واجدین شرایط براساس نوبت‌بندی در همین سایت اعلام می‌شود و مبلغ تسهیلات به حساب واجدین شرایط واریز خواهد شد.

 

بازنشستگان عجله کنند | مهلت نهایی برای ثبت نام وام بازنشستگان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟