صرفه جویی۲۸۰میلیارد تومانی در اتمام زودهنگام طرح زمین تمرین آتش پالایشگاه اصفهان

طرح احداث بزرگترین زمین آتش کشور با اعتبار ۱۵۰میلیارد تومان دراین شرکت به پایان رسید و بانصب تمامی تجهیزات و امکانات قابلیت استفاده ازاین زمین برای کلیه شرکت های داخلی و خارجی برای انجام آموزش های بین المللی تحت نظارت مربیان بین المللی وجود دارد. به گزارش خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و
صرفه جویی۲۸۰میلیارد تومانی در اتمام زودهنگام طرح زمین تمرین آتش پالایشگاه اصفهان

مدیر کنترل پروژه های هلدینگ پترو پالایش اصفهان در گفتگو با خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی پتروپالایش اصفهان، درباره اتمام چندین طرح در اردیبهشت ماه امسال گفت:طرح احداث بزرگترین زمین آتش کشور با اعتبار 150میلیارد تومان دراین شرکت به پایان رسید و بانصب تمامی تجهیزات و امکانات قابلیت استفاده ازاین زمین برای کلیه شرکت های داخلی و خارجی برای  انجام آموزش های بین المللی تحت نظارت مربیان بین المللی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان،مهندس علی موذنی، تصریح کرد: در زمین آتش بهره برداری شده قابلیت آموزش بیش از 1400 نفرآتش نشان در سال وجود دارد این طرح نیز به لحاظ تسریع در عملیات اجرا 280میلیارد تومان صرفه جویی در هزینه را برای هلدینگ پتروپالایش اصفهان به ارمغان آورد.

دیگران چه می خوانند:

وی با اشاره به اینکه قصد داریم تیرماه بسیاری از پروژه های هلدینگ پترو پالایش اصفهان را به بهره برداری برسانیم گفت:پروژه زمین پسماند با نصب تجهیزات نیز به پایان رسیده است و اکنون در مدار بهره برداری است .

مدیر کنترل پروژه های هلدینگ پترو پالایش اصفهان، با اشاره به اینکه طرح زمین آتش در پالایشگاه اصفهان در زمینی به وسعت 2/2هکتار انجام شد ادامه داد:پروژه بازیافت پسماند نیز با 35 میلیارد تومان اعتبار در فضایی به وسعت 3٫8 هکتار به اتمام رسید .

صرفه جویی۲۸۰میلیارد تومانی در اتمام زودهنگام طرح زمین تمرین آتش پالایشگاه اصفهان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟