دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

»علی زارعی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در آستانه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، در پیامی همه آحاد ملت بویژه اروندنشینان را به حضور پرشور در این رویداد مهم دعوت نمود.
دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ متن پیام « علی زارعی» بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

دیگران چه می خوانند:

إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَىٰ أَهْلِهَا وَإِذَا حَکَمْتُمْ بَیْنَ النَّاسِ أَنْ تَحْکُمُوا بِالْعَدْلِ ۚ إِنَّ اللَّهَ نِعِمَّا یَعِظُکُمْ بِهِ ۗ إِنَّ اللَّهَ کَانَ سَمِیعًا بَصِیرًا

(سوره مبارکه نساء آیه 58)

با احترام به مقام شهدای خدمت، رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان، در آستانه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری و در شرایط ویژه ای از تاریخ کشورمان قرار داریم.

انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی است و مشارکت در انتخابات یکی از عرصه‌های مهمی است که ملت عظیم‌الشأن ایران آن را در زمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی تلقی نموده و با حضور هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره عزت، عظمت و اقتدار میهن اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است.

در آستانه برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ، دشمن با توطئه‌ ها و فتنه‌ های شوم خود و با بهره‌ گیری از تمام ظرفیت‌ های رسانه‌ ای و هجمه تبلیغاتی، سعی در کمرنگ کردن و کم اهمیت جلوه دادن برکات انقلاب دارد و درصدد کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش‌رو است تا بتواند با ادعای جدایی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی بر درخت پرثمر انقلاب اسلامی ضربه‌ ای وارد ‌کند.

حضور حداکثری مردم در این برهه حساس و تاریخ‌ساز موضوع اولویت دار اول کشوراست ؛ که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بوده است. همانطور که فرمودند؛ «حماسه انتخابات مکمل حماسه بدرقه شهیدان (خدمت) است.» و ان‌شاءالله کلیه اروندنشینان باعزت وهموطنان گرامی با ترویج مبانی الهی و ربانی و القای حس امید در دل و جان ملت عزیز ایران،باحضور حداکثری خودنقش تعیین کننده‌ای را در این زمینه خواهند داشت. چنانچه خداوند متعال در آیه 11 سوره مبارکه رعد می‌فرماید: «… إنَّ اللهَ لایُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ…»؛ … همانا خداوند حال قومی را تغییر نمی‌دهد تا آنکه آنان حال خود را تغییر دهند. همچنین بر اساس حدیث «کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته» آحاد ملت باید در تعیین سرنوشت خود و جامعه نقش مؤثری ایفا نمایند.

لذااینجانب در این شرایط تاریخی از خانواده بزرگ اروند دعوت می نمایم با نقش آفرینی مؤثر در تحقق راهبردهای مورد انتظار مقام معظم رهبری((دامت برکاته)) در این عرصه مهم و با حضور پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر ولایتمداری و وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اثبات برسانند .

علی زارعی

مدیر عامل سازمان منطقه آزاداروند

دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟