نخستین نمونه آتشخوار تندرو کشور به ناوگان ایمنی جزیره قشم الحاق می شود

با تکیه بر توانمندی مهندسان و نیروهای متخصص بومی جزیره جهانی قشم، نخستین شناور تندرو آتش نشان (آتشخوار) مزین به نام شهید خلیل عجم به ناوگان ایمنی منطقه آزاد قشم الحاق می شود.
نخستین نمونه آتشخوار تندرو کشور به ناوگان ایمنی جزیره قشم الحاق می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این شناور دارای 12.50 متر طول و 3.50 متر عرض با قابلیت دریانوردی در آب های کم عمق و ساحلی با ارتفاع موج پائین است و به عنوان نخستین نمونه بومی شناور تندرو آتش نشان (آتشخوار) با تکیه بر توان و تخصص نیروهای بومی ساخته شده و از روز پنجشنبه (20 اردیبهشت 1403) به ناوگان ایمنی جزیره قشم اضافه می شود.

شناور تندرو آتش نشان (آتشخوار) مزین به نام شهید خلیل عجم با توجه به اهمیت ایمنی و اطفای حریق در بنادر صیادی و ‌تجاری جزیره جهانی قشم به صورت 100 درصد داخلی طراحی و ساخته شده و پس از انجام آزمایش های مخلف عملی به ناوگان ایمنی این جزیره الحاق می شود تا در صورت‌ بروز حادثه و آتش سوزی، در کمترین زمان برای خاموش کردن آتش اقدامات لازم صورت گیرد.

دیگران چه می خوانند:

در کوران تحریم های ناجوانمردانه دشمنان نظام جمهوری اسلامی علیه اقتصاد و دانش بومی ایرانیان، تلاش های جمعی و شبانه روزی متخصصان جوان ایرانی بر پایه دانش بومی توسط مجموعه دانش بنیان مدکندآلوی قشم می تواند راه دستیابی به هدف مشترک جهت رونق و پویایی اقتصاد دریاپایه این منطقه را هموار سازد.

با الحاق نخستین شناور تندرو آتش نشان (آتشخوار) به ناوگان ایمنی جزیره جهانی قشم، قطعا شاهد کاهش خسارات جانی و مالی ساکنان، صیادان، بازرگانان و فعالان اقتصادی این منطقه خواهیم بود.

 

 

 

نخستین نمونه آتشخوار تندرو کشور به ناوگان ایمنی جزیره قشم الحاق می شود

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟