با سفرهای اسنپی هر هفته برنده باشید

باشگاه رانندگان اسنپ از شروع طرحی با عنوان «بُرد-بُرد» خبر داد. در این طرح هر هفته قرعه‌کشی هزار «پکیج برنده» برای هزار نفر -شامل معافیت از پرداخت کمیسیون، اعتبار خرید بنزین و اینترنت رایگان- در کنار ۳۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی در انتظار کاربران راننده اسنپ است. این طرح دو قرعه‌کشی برای کاربران راننده قدیمی و جدید دارد و انجام سفر بیشتر شانس افراد را برای برنده شدن بالاتر می‌برد. برای شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی «بُرد-بُرد» باید یک بار در این مسابقه ثبت‌نام کرد. پس از انجام ثبت‌نام امتیازات هر کاربر به‌صورت هفتگی از طریق پیام‌های داخل اپلیکیشن و پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.
با سفرهای اسنپی هر هفته برنده باشید

باشگاه رانندگان اسنپ از شروع طرحی با عنوان «بُرد-بُرد» خبر داد. در این طرح هر هفته قرعه‌کشی هزار «پکیج برنده» برای هزار نفر -شامل معافیت از پرداخت کمیسیون، اعتبار خرید بنزین و اینترنت رایگان- در کنار 300 میلیون تومان جایزه نقدی در انتظار کاربران راننده اسنپ است. این طرح دو قرعه‌کشی برای کاربران راننده قدیمی و جدید دارد و انجام سفر بیشتر شانس افراد را برای برنده شدن بالاتر می‌برد. برای شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی «بُرد-بُرد» باید یک بار در این مسابقه ثبت‌نام کرد. پس از انجام ثبت‌نام امتیازات هر کاربر به‌صورت هفتگی از طریق پیام‌های داخل اپلیکیشن و پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

دیگران چه می خوانند:

جوایز هفتگی مسابقه «بُرد-بُرد»
جوایز بزرگ هفتگی مسابقه «بُرد-بُرد» شامل سه جایزه 100 میلیون‌ تومانی برای 3 کاربر راننده می‌شود.
سایر جوایز مسابقه «بُرد-بُرد» شامل «پکیج برنده» هر هفته برای هزار نفر، کمیسیون رایگان به‌مدت یک ماه، بنزین رایگان به ارزش 300 هزار تومان، پرداخت خلافی رایگان به ارزش 500 هزار تومان،
7 گیگابایت اینترنت رایگان، بُن خرید محصولات و خدمات خودرویی از اسنپ‌کارفیکس به ارزش 700 هزار تومان و بن خرید آنلاین سوپرمارکتی به ارزش 500 هزار تومان می‌شود.

پکیج ویژه اعضای جدید اسنپ، هر هفته برای 500 نفر
کاربران راننده جدید بعد از ثبت‌نام و انجام یک سفر می‌توانند در قرعه‌کشی 500 عضو جدید شرکت کنند. این افراد اگر در یک هفته حداقل 10 سفر انجام دهند در قرعه‌کشی‌های اصلی هم شرکت داده می‌شوند.
پکیج ویژه اعضای جدید اسنپ، که حداقل یک سفر در یک هفته بعد از ثبت‌نام انجام دهند، شامل بنزین رایگان به ارزش 200 هزار تومان، 3 گیگابایت اینترنت رایگان، پرداخت خلافی رایگان به ارزش 500 هزار تومان و بن خرید آنلاین سوپرمارکتی به ارزش 200 هزار تومان می‌شود.

شرایط شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی
باشگاه رانندگان اسنپ برای شرکت در قرعه‌کشی پکیج‌های برنده و جوایز بزرگ 100 میلیون‌ تومانی شرایطی در نظر گرفته است. بر اساس شرایط این مسابقه 10 سفر اول برابر با یک امتیاز و هر سفر اضافه نیز برابر با یک امتیاز خواهد بود. به طور مثال: اگر کاربری از شنبه تا جمعه -22 تا 28 اردیبهشت- 15 سفر برود، مجموع امتیازات او در قرعه‌کشی‌های هفته اول برابر 6 امتیاز خواهد بود.

همچنین شرط شرکت در قرعه‌کشی پکیج اعضای جدید اسنپ انجام حداقل یک سفر در یک هفته بعد از ثبت‌نام است.

زمان و نحوه برگزاری قرعه‌کشی‌های هفتگی
قرعه‌کشی‌های «بُرد-بُرد» به صورت هفتگی و زنده در اینستاگرام و آپارات باشگاه رانندگان برگزار و نتایج از همین طریق اعلام می‌شود. زمان برگزاری قرعه‌کشی هفته اول یکشنبه، 30 اردیبهشت، خواهد بود.

با باشگاه رانندگان اسنپ بیشتر آشنا شوید
باشگاه رانندگان اسنپ با هدف همراهی، پشتیبانی و ارتباط با کاربران راننده، برای ایجاد تجربه‌ متفاوت از رانندگی در ناوگان اسنپ ایجاد شده است. خدمات اصلی باشگاه رانندگان شامل خدمات خودرویی،‌ رفاهی، درمانی و آموزشی و تفریحی است که هر سال متناسب با نیازهای آن‌ها ارائه می‌شود.

 

 

با سفرهای اسنپی هر هفته برنده باشید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟