تور جهانگردان هندی "لال پری" به اصفهان رسید

تور خودرویی جهانگردان هندی با میزبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی پس از عبور از بندر عباس، لار، شیراز و آباده، به اصفهان رسید.
تور جهانگردان هندی "لال پری" به اصفهان رسید

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این گروه که در مسیر سفر خود از هند به انگلستان، روز 12 شهریور وارد ایران شده اند، پس از رسیدن به کشورمان از جاذبه های طبیعی، تاریخی، فرهنگی و گردشگری مسیر خود بازدید کردند.

این‌ گروه با یک دستگاه خودرو کلاسیک ام جی 1950 و یک دستگاه کمپر ون سفر می کنند و در ‌بدو ورود به هریک از شهرهای کشورمان از سوی مسئولین استانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و معاونت گردشگری استان ها مورد استقبال قرار می گیرند.

دیگران چه می خوانند:

گروه لال پری تا کنون از بندر عباس، لار، شیراز و آباده عبور کرده اند و هم اکنون در اصفهان به سر می برند.

کاشان، تهران، زنجان و تبریز از جمله شهرهایی هستند که شرکت کنندگان در رویداد گردشگری هند – انگلستان، در ادامه حضور خود در ایران، از آنها عبور و از جاذبه های طبیعی، تاریخی، گردشگری و فرهنگی آنها بازدید خواهند کرد.

برنامه هاي متنوعی به منظور استقبال، همراهی و بدرقه در مدت حضور گروه ياد شده در استان های مسیر از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تدارک دیده شده است.

گروه جهانگردان هندی با عبور از 16 کشور و پس از پیمایش مسافت دوازده هزار‏كيلومتری، در لندن پایتخت کشور انگلستان به این سفر پایان خواهند داد.