سود صندوق لوتوس پارسیان پرداخت شد

سود دوره 31 روزه منتهی به 25 اردیبهشت 1402 صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان معادل 23/03 درصد سالانه، امروز ‌پنجشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت 1402 به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.
سود صندوق لوتوس پارسیان پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی، صندوق لوتوس پارسیان در دوره یاد شده معادل 23/03 درصد سود سالانه به حساب سرمایه‌گذاران واریز کرد که برابر 1/956 درصد بازدهی طی دوره و معادل 19.559 ریال سود برای هر واحد سرمایه‌گذاری است. مبلغ کل سود واریز شده این دوره صندوق لوتوس پارسیان بالغ بر 9 هزار و 659 میلیارد ریال است که به ازای بیش از 493 میلیون واحد سرمایه‌گذاری حاصل شده است.

لازم به ذکر است، علی‌رغم تلاش برای پرداخت سود در روز چهارشنبه مورخ 27 اردیبهشت، ولی به دلیل مشکلات سیستمی، این امر میسر نشد و امروز پنجشنبه مورخ 28 اردیبهشت واریز سود به حساب سرمایه‌گذاران انجام شد. 

دیگران چه می خوانند:

 

صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان یکی از بهترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود است که از سال 1391 با مدیریت شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت می‌کند. مواعد پرداخت سود در این صندوق ماهانه و تاریخ اعمال سود صندوق 25ام هر ماه است. مدیر صندوق بر طبق امیدنامه، حداکثر تا 2 روز کاری (منظور از «روزِ کاری»، روزهای شنبه تا چهارشنبه غیر تعطیل در تقویم رسمی کشور است) بعد از اعمال سود، مجاز به واریز سود متعلقه به حساب سرمایه‌گذاران است اما با توجه به روال کاری مدیرِ صندوق، در مدت یک روز کاری سود محاسبه و به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود.

 

از مزایای صندوق لوتوس پارسیان این است که سرمایه‌گذاری در این صندوق با رقم بسیار کم امکان‌پذیر است به نحوی که فقط با 110 هزار تومان می‌توانید در این صندوق سرمایه‌گذاری کنید و سودِ با ثبات و در عین حال بالاتر از سپرده بانکی دریافت کنید.

سود صندوق لوتوس پارسیان پرداخت شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟