استراتژی بانک ایران زمین برای رسیدن به اهداف از پیش‌تعیین شده

بانک ایران زمین در کنار ارائه خدمات بانکی و مالی علاوه بر اینکه موتور توسعه اقتصاد کشور را به حرکت در می‌آورد از طریق استراتژی مسئولیت اجتماعی می‌تواند تصویر مثبتی نسبت به برند خود ایجاد و با ارائه فعالیت‌های مبتنی بر بانکداری مدرن و پرداخت وام های تکلیفی عملکرد اقتصادی خود را بهبود بخشد.
استراتژی بانک ایران زمین برای رسیدن به اهداف از پیش‌تعیین شده
دیگران چه می خوانند:

به گزارش اختصاصی رصد بورس، چشم‌انداز ترسیم شده برای بانک ایران زمین با بررسی عملکرد آن در صنعت بانکداری ایران اسلامی، نمایانگر یک تحقق رویا نیست بلکه نشان از همت و تلاش کارکنان یک مجموعه دارد که تلاش خود را در جهت دستیابی به اهداف از پیش‌تعیین شده دارند. تلاشی که با برگزاری همایش‌ها و آموزش‌های مورد نیاز، نتیجه‌ای غیر از رضایت مشتریان این بانک در بر نداشته و همچنان پیگیری چالش‌های پیش‌رو برای مدیران این بانک از شعب و کارکنان در جهت بهینه‌تر شدن این فرایند را در نشست‌های رو در رو با مدیریت مشاهده می‌کنیم.
بانک ایران زمین اهداف خود را متمرکز بر حمایت مالی از بخش‌های صنعتی، اقتصادی و معیشتی ملت ایران نموده است. اهدافی که اقدامات و برنامه‌های مدیریتی را برای توسعه اقتصادی و تامین منابع مالی اقشار کم‌درآمد برای دستیابی به اشتغال، معیشت، تولید و خصوصا ایده‌های پیشران شرکت های دانش بنیان را در دستور کار کارکنان مجموعه بانک ایران زمین قرار داده است.
بررسی عملکرد سود فصلی صنعت بانکداری نشان می دهد این صنعت در تابستان به سود 11،827 میلیارد تومانی دست یافته در حالی که سودآوری آن در فصل بهار زیان 733 میلیارد تومانی بوده است. این صنعت در تابستان 1400 زیان 4،886 میلیارد تومانی را تجربه نموده بود ولی تابستان متفاوتی را امسال رقم زد.
عملکرد سودآوری «وزمین» در فصل تابستان سال جاری با تحقق سود 7506 ریالی برای سهامداران خود نمایانگر رشد 2 درصدی در مقایسه با تابستان گذشته بوده است.
بر همین اساس، بانک ایران زمین با هدف افزایش مشتری مداری و ارائه خدمات متمایز، اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری را همانند سایر بانک‌ها در اولویت کاری خود قرار داده تا جایی که از ابتدای سال جاری تا نیمه اول شهریورماه، در مجموع تعداد 1214 عدد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری در مجموع به مبلغ 1162 میلیارد ریال به متقاضیان اعطا کرده که نسبت به سال گذشته در بازه زمانی مشابه 382 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
علاوه بر این اهداف و استراتژی های بانک ایران زمین در راستای حمایت و آموزش کارکنان در جهت مشتری‌مدار و رضایت مشتریان قرار داده شده و در این مسیر برنامه‌ها و طرح‌هایی را با توجه به فضای فناورمحور بودن جهان در عرصه مالی و اقتصاد بنیان گذاشته است.
مدیرعامل بانک ایران زمین، معتقد است که سرمایه اصلی بانک ایران زمین روحیه تیمی همکاران در اجرای اهداف بانکداری دیجیتال است. به همین منظور بانک ایران زمین با هدف ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به مشتریان، روسای شعب را به عنوان ناظر در اجرای دقیق این موضوع توسط کارکنان قلمداد می‌کند.
بانکداری مدرن از جمله مباحثی است که بانک ایران زمین طی سال های اخیر با تامین زیرساختهای لازم، خدمات مختلفی را در این حوزه به مشتریان ارائه و سعی کرده با پیاده سازی تجربه مشتری گامی مهم در جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان بردارد. عمده مزایای بانکداری نوین برای مشتریان عبارت راحتی فرآیندها، ریسک کمتر، بدون محدودیت زمانی است و برای بانک‌ها حذف کار‌های تکراری، گسترش صنعت بانکداری، صرفه جویی در مصرف کاغذ، مستند سازی، نظارت است.
بانک ایران زمین، یکی از بانک های موفق در سالهای اخیر بوده که با پیشتازی در ارائه خدمات و محصولات متنوع مورد نیاز مشتریان و پاسخگویی به انتظارات آنان (تعمیق در روش های اسلامی در فردای بانکداری) ورود به بازار و توسعه کسب وکار برای گسترش فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق ایجاد پیوند مستمر و پایدار با ذینفعان (مشتریان، سهامداران، کارکنان) و تقویت بنیه مالی و رشد واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی با تکیه بر بانکداری اسلامی را در چشم انداز آینده خود تحقق پذیر می داند .

استراتژی بانک ایران زمین برای رسیدن به اهداف از پیش‌تعیین شده

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟