«ودی» در مسیر تحول و سوددهی

بیمه دی در حالی که برای سال جاری پتانسیل دستیابی به سود حداقل 70 تومانی را دارد که همچنان در حال صعود برای دستیابی به به قیمت های 420 الی 490 تومانی است. به خصوص اینکه در نیمه دوم سال سودسازی شرکت حتی می تواند با شناسایی سود سرمایه گذاری ها رشد بیشتری داشته و ارزش ذاتی سهم به سقف 600 تومانی هم بازگردد.
«ودی» در مسیر تحول و سوددهی
دیگران چه می خوانند:

به گزارش اختصاصی رصد بورس، بیمه دی در عملکرد 6 ماهه به سود 299 میلیارد تومانی رسیده است، این شرکت بیمه ای یکی از بالاترین نرخ های سود سازی را در بین شرکت های هم گروه خود دارد. شرکت بیمه دی با بیش از 18 سال سابقه فعالیت با نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق با هدف پوشش‌های بیمه‌ای برای اقشار مختلف جامعه دارای تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40.000 میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 241) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین 33 شرکت فعال در این صنعت می باشد.
در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده که قریب به 30 در صد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند، خدمات بیمه ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت می‌کنند. به همین منظور ، این شرکت زیر ساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرار داد (بیش از 7.000 مرکز ) به گونه ای فراهم نموده است که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی نامه کتبی ، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می دارند.
شرکت بیمه دی با سرمایه ثبت شده 5,950,000 میلیون ریال طی عملکرد 7 ماهه سال مالی منتهی به 1401/12/29 از محل فروش حق بیمه 82,741,076 میلیون ریال درآمد داشته که نسب به مدت مشابه سال قبل 608 درصد افزایش داشته است. 
بیمه دی پس از ثبت رشد 28 میلیارد تومانی شهریورماه (19 درصدی) نسبت به مدت مشابه در سال  گذشته، طی دوره یکماهه منتهی به پایان مهرماه 1401 از محل فروش حق بیمه 1,903,107 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به عملکرد 1 ماهه مشابه سال قبل 27 درصد افزایش را نشان می دهد. 
این شرکت حدود 107 میلیارد تومان سرمایه گذاری در سپرده های بلندمدت و 234 میلیارد تومان در صندوق های سرمایه گذاری و 360 میلیارد تومان سرمایه گذاری در سهام شرکت های بورسی و فرا بورسی و همین مقدار نیز سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت ها را در اختیار دارد که این حجم سرمایه گذاری سود خوبی را برای این شرکت به همراه خواهد داشت.
براساس گزارش فعالیت ماهانه «ودی» تراز شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل 18.09% افزایش را نشان می‌دهد و طی عملکرد تجمیعی تراز مثبت 140 درصد را ثبت نموده است. همچنین مبلغ 3,452.6 میلیارد تومان به عنوان خسارت توسط «ودی» پرداخت شده است.
نتایج آماری فوق نمایانگر آن است که برنامه‌های بیمه دی در راستای ارزش آفرینی و سودآوری برای سهامداران در کنار ارائه خدمات برای تمامی سطوح مختلف از اقشار جامعه توسط این شرکت بیمه ای استوار شده است. برنامه هایی که در بسته‌های طرح‌های جدید ارائه و به صورت روزانه و براساس فناوری‌های روز دنیا تلاش شده تا با تلاش کارکنان و مدیران این شرکت بیمه‌ای به صورت صحیح اجرا شود.
بیمه دی در بین شرکت های هم گروه خود به واسطه وضعیت بنیادی خوبی که دارد مورد توجه قرار گرفته و با انتشار صورت های مالی 6 ماهه و تحقق سود قابل توجه 503 ریالی به ازای هر سهم، نشان داد رشد اخیر این سهم و بازدهی بسیار خوبی که در گروه خود داشته به دلیل دلایل بنیادی و تحولاتی است که در این شرکت بیمه ای روی داده است.

«ودی» در مسیر تحول و سوددهی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟