در مسیر بهینه‌سازی فعالیت‌های وملل

موسسه اعتباری ملل در مسیر بهینه‌سازی فعالیت‌های خود اقدامات گسترده‌ای را در حوزه اعطای تسهیلات موردنیاز اقشار مختلف مردم، تسهیلات تکلیفی و تامین مالی از تولیدکنندگان داخلی و حمایت از کالاهای تولید داخل را به انجام رسانیده‌ است.
در مسیر بهینه‌سازی فعالیت‌های وملل
دیگران چه می خوانند:

به گزارش اختصاصی رصد بورس،موسسه اعتباری ملل که در سال 1385 به مؤسسه مالی و اعتباری با صدور موافقت اصولی بانک مرکزی تبدیل شد، تمامی شاخص‌های بانکی را به کار گرفته تا بتواند در این مسیر نقش‌آفرینی کند. 
 
ملل شامل مجموعه‌ای از خدمات بانکی، مالی و رفاهی است که 349 شعبه در سراسر کشور دارد. موسسه ملل با دارا بودن صندوق سرمایه گذاری اعتماد ملل و شرکت کارگزاری ملل پویا به ارایه خدمت اقدام می نمایدو سعی نموده با طرحهای مختلف مشکلی از مردم را بر طرف و در  امر اشتغال و تولید کالای داخلی توسط مردم تسهیلاتی پرداخت نماید که از طرح‌های ویژه تسهیلاتی موسسه می‌توان به مرابحه یاقوت ملل و قرض‌الحسنه نیکان ملل اشاره کرد. ارزش بازار موسسه اعتباری ملل در سال جاری تا پایان آبان 1402، در راستای افزایش و جوانی جمعیت نسبت به پرداخت بیش از 162 میلیارد تومان وام قرض الحسنه فرزند آوری و 489 میلیارد تومان وام قرض الحسنه ازدواج اقدام نمود. در آبان ماه سال جاری، موسسه اعتباری ملل مبلغ 34 میلیارد تومان به 570 نفر تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری پرداخت کرد. همچنین در راستای حمایت از مستاجرین در تامین واحد مسکونی از ابتدای سال تا پایان آبان ماه مبلغ 47 میلیارد تومان تسهیلات تامین ودیعه مسکن پرداخت کرد که پرداخت تسهیلات در آبان ماه نسبت به مهرماه 168 درصد افزایش یافته است. 
 
تداوم روند مطلوب تسهیلات‌‌دهی موسسه اعتباری ملل علیرغم وجود چالش‌های موجود در تامین منابع موردنیاز خود بسیار مطلوب ارزیابی می‌شود. این موسسه از اول سال  بیش از1000 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت کرد و براساس قانون حمایت از جوانی جمعیت و خانواده مبلغ  1/022/300/000/000 ریال وام قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری به متقاضیان پرداخت کرده است. 
 
موسسه اعتباری ملل به 322 نفر از جوانان عزیز ایران اسلامی، برای امر ازدواج مبلغ 800/ 654 میلیون ریال و برای افزایش و جوانی جمعیت 617 فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری به مبلغ 500/ 367 میلیون ریال پرداخت کرده است. همچنین تعداد 615 نفر از متقاضیان به منظور دریافت وام قرض الحسنه ازدواج در حال تکمیل پرونده می‌باشند. 
 
موسسه اعتباری ملل افزون بر پرداخت ‌وام‌های فوق، نسبت به ارائه طرح نیکان با پرداخت وام قرض‌الحسنه به اشخاص حقیقی تا 3 میلیارد ریال و اشخاص حقوقی تا 7/5 میلیارد ریال با بازپرداخت حداکثر 60 ماهه اقدام کرده است. 
 
براساس این گزارش، رویکرد دیگر موسسه اعتباری ملل به منظور خرید کالای با دوام ایرانی و توسعه کسب و کار مردم تسهیلات در قالب طرح یاقوت نوین است. تسهیلات مذکور تا حداکثر 220 درصد میانگین موجودی در 90 روز و با بازپرداخت حداکثر 36 ماهه بدون ضامن و با سفته الکترونیک در قالب عقود مرابحه پرداخت می‌شود. 
 
همچنین موسسه اعتباری ملل، با ارائه نرم افزار جامع و هوشمند فام به عنوان اولین نرم افزار پرداخت مبتنی بر هوش مصنوعی، گام بلند و بزرگی در این خصوص برداشته و توانست با گرفتن تاییدیه‌های امنیتی و استعلام‌های نظارتی با بالاترین امتیازها، با موفقیت این نرم افزار را در سبد خدماتی خود، به مشتریان موسسه اعتباری ملل و سایر بانک‌ها و مردم عزیز ایران اسلامی قرار دهد.

در مسیر بهینه‌سازی فعالیت‌های وملل

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟