نشست هم‌اندیشی قائم مقام بیمه دانا با آموزش و پرورش جنوب استان کرمان

با هدف تقویت همکاری‌های دوجانبه، نشستی مشترک با هدف هم اندیشی میان مدیران ارشد بیمه دانا و آموزش و پرورش جنوب استان کرمان برگزار شد.
نشست هم‌اندیشی قائم مقام بیمه دانا با آموزش و پرورش جنوب استان کرمان

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، دکتر احمد جوادی پور قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا و اعضای هیات همراه دهم آذرماه سال جاری در سفر به جنوب استان کرمان، مسایل و مشکلات احتمالی فرهنگیان جیرفت را با شعبه بیمه دانا در این شهر مورد بررسی قرار دادند.

در این نشست که معاونان، مسوولان و کارکنان رفاهی و کارشناسان آموزش و پرورش منطقه جنوب استان کرمان حضور داشتند، ضمن قدردانی از خدمات و عملکرد شعبه جیرفت بیمه‌دانا و اشاره به مهمترین دغدغه‌های فرهنگیان، از این شرکت خواسته شد تا بازنشستگان این منطقه نیز تحت پوشش خدمات درمانی بیمه دانا قرار گیرند.

دیگران چه می خوانند:

دکتر جوادی پور قائم مقام بیمه دانا نیز در این نشست طی سخنانی، ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارشناسان رفاهی آموزش و پرورش، از نقش بی بدیل و اساسی آموزش و پرورش در جهت تحقق اهداف آموزشی و تربیت آینده‌سازان کشور سخن گفت و اظهار داشت: آموزش و پرورش نهاد بسیار مهمی است که می‌تواند موجبات توسعه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه را فراهم سازد.

 وی با اشاره به قرارداد امضا شده با آموزش و پرورش، از نحوه همکاری این بیمه‌گذار تقدیر، تشکر و اعلام کرد: بیمه دانا قطعا در ارائه خدمات مطلوب‌تر به فرهنگیان عزیز تلاش مضاعف خواهد کرد تا حداکثر رضایتمندی این قشر فرهیخته را جلب کند .

در این نشست، سید مهدی صادقی رئیس شعبه جیرفت بیمه دانا، ضمن خیر مقدم به دکتر جوادی پور و هیئت همراه، از اداره آموزش و پرورش منطقه جنوب استان کرمان قدردانی و ابراز امیدواری کرد که بهترین نوع خدمات بیمه ای برای فرهنگیان این منطقه از سوی بیمه دانا ارائه شود. 

 

نشست هم‌اندیشی قائم مقام بیمه دانا با آموزش و پرورش جنوب استان کرمان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟