دانلود فیلم شادروان با کیفیت عالی

شما می توانید فیلم شادروان را به صورت کامل و قانونی با ترافیک نیم بها دانلود کنید.
دانلود فیلم شادروان با کیفیت عالی

به گزارش رصدبورس ، خلاصه داستان : فیلم شادروان داستان پسری به نام نادر را روایت می کند که پس از فوت ناگهانی پدرش برای تسویه حساب با بیمارستان، مخارج مراسم تدفین و همچنین حضور میهمانان و اقوام برای مراسم دفن و ختم، با مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای دست به گریبان می‌شود.

 

دیگران چه می خوانند:

دانلود فیلم شادروان

فیلم شادروان به کارگردانی یک کارگردان جوان و 41 ساله اهل تویسرکان به نام حسین نمازی که شادروان دومین اثر سینیمایی او می باشد که تا تا پیش از این یک فیلم دیگر را کارگردانی کرده اینبار تصمیم گرفت باز هم همانند نسخه اول فیلم خود که نتوانست در فروش گیشه چنگی به دل بزند ژانر کمدی را در پیش گیرد.

با توجه به اینکه فیلم شادروان در اواخر اسفند ماه سال 1400 اکران آن شروع شد حال در اکران نوروزی 1401 در رده سوم پرفروش ترین های نوروزی می باشد تا به این لحظه این فیلم توانسته فروش نزدیک به دو میلیارد و پانصد میلیون را تجربه کند البته هنوز این فیلم در اوایل اکران خود می باشد و طبق معمول میتواند فروش خوبی را با توجه به اینکه مردم ایران کمدی را بیش از هر فیلم دیگری می پسندند و همیشه فیلم های پرفروش سینمای ایران کمدی بودند تجربه نماید.

فیلم شادروان در چهلمیشن جشنوراه فیلم فجر اکران شد و نتوانست در جشنوراه آنگونه که مدنظر می رفت موفق باشد و تنها در چند رشته نظریر طراحی لباس و صدابراری نامزد دریافت جایزه گردید اما از دریافت آن بازماند.تهیه کنندگی فیلم را عباس نادران بر عهده دارد و خود حسین نمازی فیلمنامه این فیلم را تنظیم و تحریر کرده است.
بازیگران فیلم شادروان

در فیلم شادروان سینا مهراد نقش اول این فیلم را ایفای می کند همچنین بعد از مدتها رضا رویگری بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون با توجه به وضعیت جسمی نچندان خوب نقش بسیار کوتاهی در این فیلم را بازی کرده از دیگر بازیران فیلم میشود به گلاره عباسی,نازنین بیاتی,بهرنگ علوی,رؤیا تیموریان,بهرام ابراهیمی نیز اشاره کرد.

 

دانلود فیلم شادروان

 

کیفیت حجم قیمت

 

480p 315.85 MB 8,000 تومان خرید
720p 497.25 MB 8,500 تومان خرید
1080p 802.36 MB 9,000 تومان خرید
HQ_1080p 1.84 GB 9,500 تومان خرید
BLURAY 3.59 GB 10,000 تومان خرید
دسترسی به همه کیفیت ها

 

20,000 تومان خرید

دانلود فیلم شادروان با کیفیت عالی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟