١٤٠٠/٠٦/٢٣ ١١:٤٨ ق ظ
کد خبر : ٢٥٥٣٣
حمایت بیمه معلم ثمر داد/ تقدیر در حضور رئیس‌کل بیمه مرکزی از مدال‌آور توکیو
رصد بورس: دکتر غلامرضا سلیمانی، رییس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران: بسیار خوشحالم که شرکت «بیمه معلم» توانسته در این راستا پیشرو باشد.
به گزارش رصد بورس:    محمدابراهیم تحسیری، مدیرعامل بیمه معلم: قهرمانی سجاد گنج زاده در دوران کرونا شادی را برای مردم به ارمغان آورد.
سید عمادالدین قاضوی، عضو هیات مدیره بیمه معلم: در بیمه معلم به بحث مسئولیت اجتماعی نگاه ویژه‌ای داشتیم.
کاوه قاضی ،معاونت توسعه بازار بیمه معلم: یکی از موثرترین راه‌ها جهت توسعه برند کسب و کارها، حرکت در مسیر ایفاء تعهدات اجتماعی است.
سجاد گنج زاده، قهرمان المیپک توکیو: خداروشکر می‌کنم که با کسب مدال طلا توانستم گوشه‌ای از زحمات بیمه معلم را جبران کنم. این مدال متعلق به تمام مردم کشور است.
سید شهرام هروی، مربی تیم کاراته: پرچمدار این حرکت «بیمه معلم» است.
سعید گیوه‌چی، مدیر بیمه‌های زندگی بیمه معلم: ارزشمندترین هدیه را با اهدا بیمه زندگی و مستمری مادام را به قهرمان المپیک توکیو تقدیم می‌کنیم.

در مراسمی با حضور رئیس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره و معاونت توسعه بازار بیمه معلم از سجاد گنج زاده مدال‌آور المپیک توکیو تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه معلم در این مراسم که در بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد دکتر غلامرضا سلیمانی رئیس‌کل بیمه مرکزی ضمن تقدیر از سجاد گنج زاده قهرمان ملی کشور تاکید کرد: پیشنهاد می‌کنم شرکتهای بیمه در راستای ایفاء تعهدات اجتماعی خود در حوزه ورزشی و هنری بیش از پیش ورود پیدا کنند تا هنرمندان و ورزشکاران با بهره‌مندی از پوشش‌های بیمه حوادث و زندگی از امنیت فکری و ذهنی برخوردار باشند.
همچنین محمد ابراهیم تحسیری (مدیرعامل بیمه معلم) ،سید عمادالدین قاضوی (عضو هیئت مدیره بیمه معلم) و کاوه قاضی، (معاون توسعه‌بازار بیمه معلم) نیز در این مراسم به تشریح اقدامات بیمه معلم در حوزه ایفا تعهدات اجتماعی پرداختند.
در پایان سجاد گنج زاده، قهرمان المپیک کاراته ضمن تشکر از بیمه معلم، بر ضرورت حمایت از ورزشکاران جهت حضور در رقابت‌های جهانی تاکید کرد.
گفتنی است در مراسم تقدیر، بیمه‌نامه زندگی و سرمایه‌گذاری بیمه معلم و بیمه حوادث انفرادی به همراه سایر بیمه نامه‌های مورد نیاز ، چون تحفه‌ای ناقابل تقدیم قهرمان و دارنده مدال طلای المپیک توکیو اهدا شد.
و در این راستا سایر حمایت‌های بیمه معلم به منظور انجام تعهدات اجتماعی جهت توسعه فرهنگ بیمه در کنار قهرمانان و ورزشکاران ملی تداوم خواهد داشت.


مشروح خبر:
رئیس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه حمایت شرکت «بیمه معلم» از قهرمانان کاراته کشور نمادی در جهت حمایت از ورزشکاران و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی است، گفت: این اقدام به نوعی هم دلگرمی برای ورزشکاران کشور است و هم می‌تواند ضریب نفوذ بیمه را با اتکاء به فرهنگ‌سازی افزایش دهد؛ به تعبیر دیگر وقتی صنعت بیمه الگوهای جامعه را تحت پوشش قرار می‌دهند، سبب تشویق مردم برای حرکت به سمت خرید پوشش‌های بیمه می‌شود.
به گفته وی ،این اقدامات اگرچه در راستای ایفاء مسئولیت اجتماعی است اما می‌تواند به نفوذ فرهنگ بیمه منجر شده و به صورت غیرمستقیم درآمد شرکت‌های بیمه را افزایش دهد.
دکتر غلامرضا سلیمانی، با بیان اینکه بسیار خوشحالم که شرکت «بیمه معلم» توانسته در این راستا پیشرو باشد، پیشنهاد داد : شرکتهای بیمه دیگر نیز در این مسیر نقش‌آفرینی کنند.
در ادامه محمدابراهیم تحسیری، مدیرعامل بیمه معلم با بیان اینکه حمایت از قهرمان ملی ایران باعث افتخار است، گفت: قهرمانی ایشان در دوران کرونا شادی را برای مردم به ارمغان آورد.
وی تاکید کرد: در رابطه با بحث تسهیلات برای فرهنگیان و خانواده آنها نهایت تلاش رو داشته‌ایم و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده امیدواریم در رابطه با ورزشکاران هم بتوانیم در این مسیر گام برداریم.
سید عمادالدین قاضوی، عضو هیئت مدیره بیمه معلم نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه قهرمانان الگوی ما هستند، گفت: در بیمه معلم به بحث مسئولیت اجتماعی نگاه ویژه‌ای داشتیم و در کنار این مهم باید تلاش کنیم تا فرهنگ بیمه در کشور افزایش یابد و مردم از مزایای بیمه برخوردار شوند.
کاوه قاضی معاونت توسعه بازار بیمه معلم در ادامه گفت: حمایت بیمه معلم از آقای سجاد گنج زاده پیش از شرکت در المپیک توکیو عملیاتی شد که در نهایت با دریافت مدال طلا کام همگان را شیرین کرد.
وی با بیان اینکه کلیه اقدامات معلم در راستای ایفاء تعهدات اجتماعی با تصمیمات به موقع هیئت مدیره محترم شرکت بوده است، گفت: در همین زمینه در خصوص جامعه دانش‌آموزان کم بضاعت نیز ،شرکت بیمه معلم اقدامات مختلفی به انجام رسانده است.
کاوه قاضی در ادامه اذعان داشت:یکی از موثرترین راهها جهت توسعه برند کسب و کارها، حرکت در مسیر ایفاء تعهدات اجتماعی است .
معاونت توسعه بازار بیمه معلم عنوان نمود: در عین‌حال بیمه معلم برای توسعه برند خود در کنار ایفاء تعهدات اجتماعی، بخش تکنیکال شرکت را نیز با ارائه محصولات متنوع و خدمات الکترونیک رشد داده است.
سجاد گنج زاده، قهرمان المیپک توکیو در این مراسم ضمن قدردانی از شرکت بیمه معلم گفت: قبل از المپیک شرایط خوبی نداشتم ولی بیمه معلم با حمایتی که انجام داد، دغدغه بزرگی را از من گرفت و باعث شد با ذهنی آرامتر در مسیر قدم بردارم.
وی تصریح کرد : خداروشکر می‌کنم که با کسب مدال طلا توانستم گوشه‌ای از زحمات بیمه معلم را جبران کنم. این مدال متعلق به تمام مردم کشور و جامعه کاراته است.
سجاد گنج زاده تاکید کرد: حضور یک حامی در کنار ورزشکاران می‌تواند در طول عمر قهرمانی ورزشکاران تاثیر گذارد.
این قهرمان ملی با تشکر از تمام مسئولان بیمه معلم گفت: امیدوارم این حمایت‌ها بیش از پیش ادامه داشته باشد؛ چون قطعاً ورزشکاران در برهه‌ای قهرمان هستند و دوران حرفه‌ای آنها پس از مدتی می‌گذرد ضمن اینکه امیدوارم این حمایت‌ها در میان تمام رشته‌های ورزشی همه‌گیر شود تا همة ورزشکاران سود ببرند و دغدغه‌شان کاهش یابد و تمرکزشان بیشتر روی ورزش و دریافت مدال‌های بیشتر باشد.
سید شهرام هروی، مربی تیم کاراته نیز با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران سبب کاهش دغدغه‌های آنها می‌شود و در روند قهرمانی به آنها کمک می‌کند،گفت: «بیمه معلم» از ورزشکاران حمایت کرد و دغدغة آنها را کاهش داد و آنها با خیال آسوده‌تری در مسابقات شرکت کردند.
به گفته وی پرچمدار این حرکت «بیمه معلم» است که امیدوارم ورزشکاران دیگر نیز تحت پوشش قرارگیرند .
سعید گیوه چی، مدیر بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری بیمه معلم نیز در این مراسم اذعان داشت: طرح بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری ویژه ورزشکاران و نام‌آوران پس از بررسی و شناسایی نیاز جامعه ورزشی و همچنین پوشش سرمایه‌گذاری و مستمری حقوق مادام‌العمر در دوران بازنشستگی کلید زدیم.

روابط عمومی بیمه معلم
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :