١٤٠٠/٠٤/٠٨ ١٢:٥٤ ب ظ
کد خبر : ١٤٥٩٢
جهش طرح‌های کهکیلویه وبویراحمد با حمایت 1350 میلیاردی بانک توسعه‌تعاون
رصد بورس: به همت بانک توسعه تعاون 1350 میلیارد ریال از محل ماده 56 به طرح ها ی عمرانی کهگیلویه وبویراحمد اختصاص یافت.
به گزارش رصد بورس:    سید مهدی میراب‌باشی در نشست پیگیری و بررسی مصوبات سفر سال گذشته معاونین وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به کهگیلویه وبویراحمد با اعلام این خبر گفت: از مجموع اعتبار یک هزار و 350 میلیارد ریالی،450 میلیارد ریال به سد مخزنی تنگ سرخ،450 میلیارد ریال به سد مخزنی آبریز کهگیلویه، 250 میلیارد ریال به سد سقاوه و200 میلیارد ریال آن نیز به جاده یاسوج_شیراز اختصاص یافته است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بخشی از منابع مالی مورد نیاز این طرح‌ها با همکاری دستگاه‌های متولی تامین می‌شود افزود: این بانک تاکنون برای تسریع در اجرای طرح‌های جهش تولید، اشتغالزایی و توسعه استان گام‌های خوبی برداشته است .

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون به نقش بسزای بانک‌ها از جمله بانک توسعه تعاون در زمینه تکمیل و راه‌اندازی طرح‌های عمرانی، اقتصادی، خدماتی ،توسعه پایدار و پیشرفت همه جانبه استان اشاره و بیان داشت: توسعه استان از اولویت‌های اصلی بانک توسعه تعاون است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این نشست با تاکید بر گسترش روابط دوسویه با بانک توسعه تعاون گفت: این شرکت در راستای اهداف خود نیازمند همکاری و همراهی بیش از بیش بانک توسعه تعاون استان است.

رسول فرهادی خواستار تسهیل و تسریع در انجام فرایند اداری و پرداخت منابع مالی مورد نیاز به مجریان طرح‌های آبی شد و افزود  بهره‌برداری کامل از این طرح‌ها با مشارکت بانک توسعه تعاون موجب رونق اشتغال،توسعه کشاورزی، صنعت، تامین آب شرب و گردشگری استان خواهد شد .

گفتنی است استان کهگیلویه وبویراحمد معروف به سرزمین رودخانه‌های خروشان  و دارای ظرفیت‌های بی نظیر در حوزه آبی است که با وجود57 رود خانه سالانه 10درصد از روان  آب‌های کشور را تولید می‌کند.

 
الفبا خبر
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :